PERŞEMBE GÜNÜ MECLİS TOPLANIYOR

Bodrum Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısı 6 Ekim Perşembe günü yapılacak....

PERŞEMBE GÜNÜ MECLİS TOPLANIYOR
Bodrum Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısı 6 Ekim Perşembe günü yapılacak.

Bodrum Belediyesi meclis toplantı salonunda düzenlenecek olan meclis toplantısında, 10 madde görüşülecek. Bodrum Belediyesi halkla ilişkiler biriminden yapılan açıklamada görüşülecek olan maddeler şu şekilde sıralanıyor:

“Gümbet mahallesi yat korunağı projesinin ikinci etabının tamamlanması ve altyapı çalışmalarının yapılarak 2012 sezonunda hizmet verir hale getirilmesi için Bodrum Belediyesi Tur. İnş. Gıda Enerji San. ve Tic. A.Ş.'ne sermaye artırımı yapılması hususunun görüşülmesi.

Mülkiyeti Belediyemize ait Bodrum Belediyesi Tur. İnş. Gıda Enerji San. ve Tic. A.Ş.'ne tahsis edilmiş olan Gümbet Mahallesi Okaliptus Sok. No:7 adresindeki "Gümbet Cafe", Kumbahçe Mahallesi Atatürk Cad. No:186 adresindeki "Kayıkhane Kafe", Cevat Şakir Mahallesi Kartal Sokak No:3 adresindeki "Spor Salonu, Kapalı Yüzme Havuzu"nun tahsis sürelerinin uzatılmasının görüşülmesi.

Mülkiyeti Belediyemize ait Kumbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:124 Bodrum adresindeki kafeteryanın Bodrum Belediyesi Tur. İnş. Gıda Enerji San. ve Tic. A.Ş.'ne tahsis edilmesi hususunun görüşülmesi.

Mülkiyeti Belediyemize ait olan İlçemiz Yokuşbaşı Mahallesi,28/2 pafta,73 ada,192 parsel numaralı taşınmaz ile mülkiyeti Maliye Hazinesi adına kayıtlı Çarşı Mahallesi, 34 pafta, 198 ada, 1 parsel numaralı taşınmaz ile takası konusunun görüşülmesi.

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde iş makinelerinin piyasa koşullarına göre Belediye dışına kiraya verilebilmesi için kira ücretlerinin belirlenerek 2011 yılı fiyat tarifesine eklenmesi hususunun görüşülmesi.

İlçemiz, Yokuşbaşı Mahallesi, Boynuzçukuru mevkii, 1/5000 ve 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı İmar Planına yapılan 2 adet itirazın görüşülmesi.

İlçemiz Yokuşbaşı Mahallesi, Kocadere Mevkii, 31L-3c pafta, 482 ada, 1 parselde kayıtlı, mülkiyeti Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi'ne ait gayrimenkulde Koruma Amaçlı İmar Planı Tadilatının görüşülmesi.

Torba ll.nci ve lll.üncü Etap Koruma Amaçlı Revizyon ve İlave İmar planı itirazlarından karara bağlanmayan 3 pafta, 172 parsele ilişkin itirazın tekrar görüşülmesi.

Torba ll.nci ve lll.üncü Etap Koruma Amaçlı Revizyon ve İlave İmar planı itirazlarından
8 pafta, 1647 parsele ilişkin itiraza ek olarak verilen itirazın görüşülmesi.

Belediyemiz sınırları içerisinde yer alan 4 adet imar yoluna sokak ismi verilmesi ve 4 adet mevcut sokağın isminin değiştirilmesi hususunun görüşülmesi.