Remzi Kazmaz CHP'den Aday Adayı

Uzun yıllardan bu yana Bodrum’da avukatlık yapan Remzi Kazmaz, CHP Muğla Milletvekilliğine aday adayı olduğunu duyurdu.

Remzi Kazmaz CHP'den Aday Adayı

Uzun yıllardır Bodrum'da yaşayan, Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi ve Laik Oluşum Vakfı (TÜLOV) Bodrum Şube Başkanı, Gezi Davası avukatlarından, yönetmen-yazar Avukat Remzi Kazmaz, yaptığı yazılı açıklamada şunları dile getirdi;

"CHP Gençlik Kollarından başayan siyasal mücadelem tam yarım asırdır devam ediyor. Bu süre içinde birçok bedel ödedim. Hukuk Sanat Spor Siyasetve Çevre konusunda devam eden mücadelemde hep halkımın yanında oldum. Yıllardır mahkemelerde, sokaklarda, meydanlarda sürdürdüğüm demokrasi ve hukuk mücadelemi artık TBMM Çatısı altında sürdürmek için yola çıktım. Bu süre içinde kazandığım deneyim ve tecrübelerimi halkımın ve ülkemin sorunlarını çözmek ve Haramilerden hesap sormak için CHP Muğla Milletvekili aday adayıyım.

Bu nedenle iktidara giden yolda umutlarımı duygularımı siz çok değerli yol arkadaşlarımla paylaşma istiyorum. Evet, 18 Mart 2023 Cumartesi günü saat 13.00'den itibaren CHP Bodrum İlçe Örgütünde aday adaylığımı açıklayacağım. Tüm Yol Arkadaşlarımı bekliyorum. Hukuk ve demokrasi uğruna, laik ve demokratik Türkiye mücadelesinde Atatürk Devrim ve ilkeleri doğrultusunda 'Tam Bağımısız Türkiye' söylemiyle yola çıktık. Bu karanlık ucube Başkanlık sistemine son vererek 14 Mayıs'ta halkın iktidarını hep beraber kuralım. Birlikte güçlüyüz. Birleşe birleşe kazanacağız. Dayanırma yaşatır." dedi.