SAYDAM GÖSTERİSİ BEĞENİ TOPLADI

Bodrum Fotoğraf Amatörleri Derneği( Bodfad) tarafından projeksiyon aleti ile fotoğraf...

SAYDAM GÖSTERİSİ BEĞENİ TOPLADI
Bodrum Fotoğraf Amatörleri Derneği( Bodfad) tarafından projeksiyon aleti ile fotoğraf gösterimi yapıldı.”SAYDAM GÖSTERİSİ” adı verilen bu gösterim, fotoğraf sanatı ile uğraşan sanatçılar tarafında ilgi ile izlendi.

Gösteride Seda Sagaf “Ahh Santorini”, Abdullah Aşçı “Bodrum”, Melike Güngörer “Soul Of Korea” ve Saner Gülsöken “BAYKaBAK” konseptli fotoğraf gösterili ile katılımcı oldular.
Bodrum Fotoğraf Amatörleri Derneği Başkanı Ayşegül Kaygun burada saydam gösterisi adı altında fotoğrafın sadece çekilmekle kalmadığını, onun bir sanat olduğunu,bunu sanat severlerle paylaştıklarını ve amaçlarının bu güzel sanat dalını mümkün olduğunca fazla kişiyle buluşturmak olduğunu belirtti.
Dernek Başkanı Ayşegül Kaygun şunları kaydetti;
“Bugün burada Bodfad olarak bir tanıtım gösterisi yaptık. Derneğimizden dört arkadaşımız dört farklı slayt gösterisi yaptı. Katılımcı arkadaşlarımız Seda Sagaf “Ahh Santorini”, Abdullah Aşçı “Bodrum”, Melike Güngörer “Soul Of Korea” ve Saner Gülsöken “BAYKaBAK” oldular. Fotoğraf gerçekten şuan çağın sanatı katılım ve tepkiler çok güzeldi. Bundan sonra her ay bu görsel şölenleri düzenleyeceğiz.”

Gösteri sonunda sanat severler kokteylde birbirleriyle sohbet edip fotoğraflar hakkında düşüncelerini paylaştılar.