Seda Sayan'a Dekolte Uyarısı!

Seda Sayan on beş yıl aradan sonra Bodrum'da sahne aldı. 

Seda Sayan'a Dekolte Uyarısı!
Seda Sayan on beş yıl aradan sonra Bodrum'da sahne aldı. 

Seda Sayan on beş yıl aradan sonra Bodrum'da sahne aldı. 

Bardakçı Koy’unda bir otelde gerçekleştirilen konserde sahneye Nur Yerlitaş imzalı, taşlarla bezenmiş, yandan yırtmaçlı ve derin dekoltelerin hakim olduğu cesur elbisesiyle sevenlerinin karşısına çıkan Seda Sayan, programına sevilen parçalarından "Karagözlüm Ölesim Var" şarkısıyla başladı. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle gençlere taş çıkaran güzel sanatçı, şahane yorumuyla seslendirdiği şarkılarının yanı sıra danslarıyla da sahnenin tozunu attırdı. Sahne öncesinde rahatsızlandığını dile getiren Sayan, "Sizlerle buluşmadan önce sesim kısılmıştı. Sezen Aksu'yla konuştum bana Kebabiye bitkisini çiğnememi söyledi. Onun sayesinde karşınızdayım. Buradan minik serçeye teşekkür ediyorum" dedi. 

Konserinin ikinci yarısına hareketli şarkılarıyla hızlı bir giriş yapan Sayan, bir ara sahneden inip kendisini dinlemeye gelen misafirlerinin masalarını dolaşarak sevenleriyle bayramlaştı. 

OKTAY KAYNARCA'DAN SEDA SAYAN'A DEKOLTE UYARISI

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Seda Sayan, programının sonlarına doğru kendisini dinlemeye gelen yakın dostu Oktay Kaynarca'yı ikna ederek sahneye davet etti. Seyircilerin alkışları eşliğinde sahneye çıkan ünlü oyuncu, başarılı sanatçıyla birlikte "Beyaz Giyme Toz Olur" türküsünü düet yaptı. Düetin ardından Kaynarca, "Üzerinde taş taşımak bu olsa gerek, ama biraz fazla dekolte var sanki" diyerek esprili bir şekilde Sayan'ı uyardı. 

Konserini "Tabi Tabi" şarkısıyla tamamlayan ünlü şarkıcıyı, cemiyet ve sanat dünyasının tanınan simalarından Türkan Gürsel, Gül Dürüst, Faik Öztürk, Safiye Soyman, Sema Çelebi, Özlem Gürsel, Sema Maliki, Mine Tudun, Arzu Aslan, Gülşah Saraçoğlu, Dilek Birgen, Behruz-Sibel Vatandost, Nilgün Özköseoğlu ve Kerem Dürüst eşi Katalina Gomez gibi bir çok isim izlemeye geldi.