SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 15:42:12' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 15:42:12' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=15 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660234

SOSYETE İSKELELERİ YIKILIYOR

Göltürkbükü beldesinde bulunan iskeleler yıkılmaya başlandı. Göltürkbükü Belediye...

SOSYETE İSKELELERİ YIKILIYOR
Göltürkbükü beldesinde bulunan iskeleler yıkılmaya başlandı. Göltürkbükü Belediye Başkanı Halil İbrahim Kaynar 2 ay önce iskelelerin yıkılacağını açıklamıştı.
Yaz aylarında sosyetenin uğrak yerlerinden biri olan Göltürkbükü'nün simge haline gelen iskeleleri sökülmeye başlandı. Sahil şeridinde bulunan yaklaşık 25 iskele sabah saatlerinden itibaren işletmeciler tarafından söküldü. Sahil şeridinde başlatılan altyapı çalışmaları ile birlikte başlanan yıkım çalışmalarının birkaç gün içerisinde bitirilmesi planlanıyor. İşletmeciler yıkımların işleri etkileyeceğini ifade edereken, bazıları ise yeni projenin daha iyi olacağını savunuyor.
Çok sayıda işçi sabah saatlerinde iskelelerin ahşap bölümlerini sökmeye başladı. Ahşap bölümlerin söküm işleminin bittiği bazı iskelelerdeki demir kazıklarda bölgeye gelen işmakinaları ile söküldü.
Göltürkbükü'nde işletmesi bulunan Habibe Demirkol çalışmanın iyi olacağını savunarak, "İlk başta iskelerin yıkılmasını istiyorduk. Ancak projeyi gördükten sonra yıkımın iyi olacağına karar verdim" dedi. Habibe Demirkol'un torunu Güney Demirkol ise yıkımlardan sonra beldenin daha güzel olacağına inandığını söyledi.
Göltürkbükü'nde mantıcısı bulunan Emin Özer çalışmanın adil olması gerektiğini ifade ederek, "Bizim bu tarafta bulunan iskeleler yıkılıyor ancak diğer tarafta hareket yok. Bizim iskelerimiz ile birlikte diğerleride yıkılmalı" şeklinde konuştu.
Göltürkbükü Belediye Başkanı Halil İbrahim Kaynar iskelelerin hazırlanan yeni planın uygulanması için yıkıldığını söyleyerek, "Biz projemizi geçtiğimiz yıl hazırladık ve yılbaşından sonra uygulamaya başladı. Burada yapılan çalışmanın ardından Göltürkbükü farklı bir görünüm kazanacak" dedi.
İskelelerin sökülmesi sırasında bazı esnaflar sadece derenin alt tarafında kalan ve daha çok küçük işletmelerin bulunduğu bölgede yıkım yapıldığını iddi ederek, "Lüks tesisilerin bulunduğu bölgedeki iskeleler yıkılmıyor" dediler.
Yıkımların belli bir plan dahilinde yapıldığını ifade eden Başkan Kaynar diğer bölgenin projesinin bu yaz tamamlanacağını ve önümüzdeki kış o bölgede çalışma yapılacağını ifade etti.