Stadyum İçin Ankara Temasları

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ile Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi Zeynel Kılıç, Bodrum’a yeni bir stadyum yapılması için girişimlerde bulundu.

Stadyum İçin Ankara Temasları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi Zeynel Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları dile getirdi:

"Bodrumsporumuzu temsilen Sayın Cumhurbaşkanımızla bugün Ankara’da görüşme olanağım oldu. Kendilerine Bodrumsporumuz ile ilgili Rıza başkanımızla görüşme öncesi yaptığımız istişarelerdeki konu başlıklarını detaylı bilgi olarak aktardım. Bodrumspor’u takip etiğini ve başarılarımızın devamını diledi. Stadımızın detaylarını kendilerine anlatım. Mevcut stadımızın tarihi yapılar üstünde olduğunu ve son derece yetersiz olduğunu, dünya markası Bodrumumuza yakışmadığını ve yeni stadyum için kulübümüz adına kendilerinden yardım talebinde bulundum. Özel kalem müdürü Sayın Hasan Doğan Bey’i çağırıp gerekenlerin yapılması talimatını verdi. Devamında spor bakanımızı mecliste ziyaret ederek bilgileri kendilerine de aktardım. Bakanımız 2 hafta içinde Bodruma gelerek incelemelerde bulunacak. Hayırlısıyla inşallah yeni stadımıza yakında kavuşacağız.” dedi.

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ise Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile yaptıkları görüşme ile ilgili açıklamalarda bulunarak “Vekillerimiz Sayın Mehmet Yavuz Demir ve Sayın Yelda Erol Gökcan ile Bodrumsporumuza yeni stadyum için Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Muharrem Kasapoğlu’na talebimizi ilettik. Yeni stadyumumuz şimdiden tüm Bodrumumuza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.