The Fame By Halil, Çok İddialı...

Bodrum’da yeme içme sektörüne tanınan bir usta ile iddialı bir giriş yapan “The Fame By Halil” kapılarını misafirlerine açtı. İşletme sahipleri Emrah ve Hülya Uçuk, hedeflerinin alanında bir Bodrum markası yaratmak olduğunu dile getirdi.

The Fame By Halil, Çok İddialı...

Uzun yıllardır Umurça Mahallesi Rasat Tepe Sokak’ta faaliyet gösteren Komodor Restoran’ın yerinde açılan “The Fame By Halil”, dün akşam düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi. Emrah ve Hülya Uçuk tarafından işletilen restoranın şefi ise Bodrum’un ünlü ustalarından Halil Fikir. Açılışı gerçekleştirilen mekan, mimarisi, hizmeti ve lezzetleriyle davetlilerden tam not aldı.

Mekanın işletmecilerinden Emrah Uçuk, Kent Haber’e yaptığı açıklamada duygu ve düşüncelerini şu sözlerle aktardı:

“Bugün tatlı bir heyecan var. Biraz stres var. Son bir haftamız çok yoğun geçti. Açılışı yetiştirmek için yoğun çalıştık. Bodrum için iyi bir mekan olacağını düşünüyorum. Burası et restoranı, balık yok. Halil Usta bilinen bir ustamız. Halil Usta’yı Bodrum biliyor, İstanbul biliyor, İzmir biliyor, Ankara biliyor. İyi bir lezzet, iyi bir mekan. Hedefimiz Bodrum’da en iyisi olmak” dedi.

İşletmecilerden Hülya Uçuk da yeme içme sektörü her zaman canlı olduğu için pandemi döneminde bu mekanı açma cesareti gösterdiklerini dile getirerek şunları kaydetti:

“Mutluluk ve heyecanımız var. Bodrum’da alanının en iyisi olmak istiyoruz, başarılı olmak istiyoruz. İnsanların tanıdığı, adını duyunca lezzetini hatırladığı bir yer olsun istiyoruz. Yeme içme sektörü her zaman canlıdır. Bu bizim hobimiz, çok sevdiğimiz bir şey. Sevdiğimiz şeyi yapmak istedik.”


 

Ünü Bodrum dışına taşan Halil Fikir ise şunları dile getirdi:

“10 yıldır buradayız. 10 yıldır aynı lezzetleri veriyoruz. Güzel bir çevremiz var, dostlarımız var. Hepsi çok şükür bizi iyi bilir. Bildikleri için de lezzetlerimizi tatmaya geliyorlar. Kebap, kuzu şiş, çöp şiş, ciğer, sucuk, kokoreç, sakatat çeşitleri, hepsini zevkle yiyorlar.”