Tüm Öğrencilere Yüzde 50 İndirim Var!

Bodrum’da geçen Eylül ayında hizmete giren “Nimet Restoran”, örnek bir kampanya ile tüm öğrencilere yüzde 50 indirim uygulamaya başladı. 

Tüm Öğrencilere Yüzde 50 İndirim Var!

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi Sibel Ünli'nin intiharının yankıları sürerken, ülke genelinde öğrencilerin sorunları ile ilgili çeşitli kampanyalar gerçekleştiriliyor. Muğla genelinde, aralarında Bodrum ve Milas Belediyesi'nin de olduğu çeşitli belediyeler öğrencilere ücretsiz çorba ikramında bulunmaya başladılar.

Bodrum ve Türk mutfağının geleneksel yemeklerini misafirlerine en üst kalitede sunma hedefiyle, Konacık Mahallesi Seyit Onbaşı Caddesi üzerindeki müstakil bir taş binada Bodrum'un yakından tanıdığı deneyimli turizmciler Mert Sayın ve Şahin Birer tarafından faaliyete geçirilen Nimet Geleneksel Ev Yemekleri Restoran da öğrenciler için bir kampanya başlattı. Bodrum'da eğitim gören tüm öğrenciler, restoranda bundan sonra yemeklerini yüzde 50 indirimle yiyecekler. 

İşletme kurucularından Şahin Birer, Kent Haber’e yaptığı açıklamada kampanyaları ile ilgili şunları dile getirdi:

“Son yaşanan üzücü olaydan sonra biz de çok etkilendik. Bodrum’daki ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine bir katkımız olması adına, müessesemizde yüzde 50 indirim uygulamaktayız. Amacımız bu öğrencilerin az paralarla karınlarını doyurabilmeleri, daha mutlu olabilmeleri. Bizim de onlara bir katkımız olsun istedik” dedi.