TÜRK CHOPPER BODRUM GRUBU TRAFİK BÜRO AMİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Türk Chopper Bodrum gurubunun sorumlusu Yalçın Önerli öncülüğünde , 29 Ekim ve 2-3...

TÜRK CHOPPER BODRUM GRUBU TRAFİK BÜRO AMİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ
Türk Chopper Bodrum gurubunun sorumlusu Yalçın Önerli öncülüğünde , 29 Ekim ve 2-3 Kasım tarihlerinde düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgilendirmeler ve gerekli izinlerin alınması için Bodrum Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğine nezaket ziyaretinde bulunuldu.

12 kişilik bir grup ile Trafik Büroyu ziyarete gelen Türk Chopper'cılar ziyaret öncesi Kent Haber'e açıklamalarda bulundular. Grup adına konuşma yapan Yalçın Önerli şunları söyledi;

"Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 29 Ekim etkinliği ve 2-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek etkinliği yapmak için Trafik Büro Amirimize ziyarette bulunuyoruz. Kasım ayı başında yapacağımız etkinlik, Türkiye'nin 20 ilinde organize olmuş motosiklet kulübümüzün Bodrum'u ziyareti ile başlayacak. Kendilerini bir gece ağırlayacağız. Ertesi gün gerekli izinler alındıktan sonra meydanda bir saygı duruşu ve ardından Bodrum'a kendimizi tanıtmak ve motosiklet kullanıcılarının kask ve gerekli korumalıklarını takarak kullanmaları için örnek sürüşlerle etkinliğimizi bitirmeyi düşünüyoruz" dedi.

Açıklamanın ardından grup üyeleri hazırladıkları plaket ile birlikte Büro Amirliğini ziyaret ettiler.