Turnuvada Şampiyon Belli Oldu

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yılı dolayısıyla Bodrum Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası'nın şampiyonu Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü oldu.

Turnuvada Şampiyon Belli Oldu

Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Belediyesi, Bodrum Adliyesi, İlçe Milli Eğitim, İlçe Emniyet, Liman Başkanlığı, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü’nün katıldığı turnuva, 4 Aralık’ta başladı. 

Yaklaşık iki hafta süren turnuvada İlçe Milli Eğitim ve İlçe Emniyet Müdürlüğü finale kaldı. Bodrum Spor Salonu’nda oynanan müsabakada Recep Yüksel başhakem, Yasemin Altıner yardımcı hakem, Ayşe Diğer yazı hakemi, Hasan Erdoğan skor hakemi olarak görev yaptı.

Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Dalak, İlçe Emniyet Müdürü Oktay Boydak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Aldal ile çok sayıda sporseverin izlediği maçı 3-0’lık skorla kazanan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı, turnuvanın şampiyonu oldu. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün ikinci olduğu turnuvada Bodrum Adliyesi üçüncülüğü elde etti. Dereceye girenlere kupa ve madalyaları Bodrum protokolü tarafından verildi. 

Turnuvada konuşan Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, mücadele veren tüm takımlara teşekkür ederek “Gerçekten de güzel maçlar oldu, güzel bir turnuva oldu.” dedi. 

Muhabir; Hamdi Yörür