ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK TURNUVASI

Bodrum Golf ve Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Ulusal egemenlik ve Çocuk Tenis...

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK TURNUVASI
Bodrum Golf ve Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Ulusal egemenlik ve Çocuk Tenis Turnuvası, çok renkli görüntülere sahne oldu. Turnuvaya 60 çocuk katıldı.

Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’nde Ulusal egemenlik ve Çocuk Tenis Turnuvası düzenlendi. Bodrum’da faaliyet gösteren 4 Tenis Okulunun öğrencileri, dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti. Turnuva 8, 9, 10, Performans 11, Sosyal 11 yaş grupları olmak üzere toplamda 4 kategoride gerçekleşti.

Ailelerin katılımıyla şenlik havasında geçen turnuva 2 gün sürdü. Turnuva sonunda dereceye giren çocuklara kupa verilirken, turnuvaya katılan tüm çocuklar madalya aldı.

Heyecan fırtınası şeklinde geçen maçlar sonunda düzenlenen kupa töreninde çocuklara ödüllerini Bodrum Golf ve Tenis Kulübü Antrenörleri Erkan Edis, Suat Gülaçar ve diğer kulüplerin antrenörleri Pelin Gül, Aydın Doğan ve Arif Çokal verdi. BGTK Antrenörleri Erkan Edis ve Suat Gülaçar düzenlenen turnuvaya katılımın yoğun olmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirtti ve tüm çocuklar, aileleri ve antrenörlerine teşekkür etti.

Kategorilerine göre dereceye giren çocuk tenisçiler şöyle;

8 Yaş
1. Arda Orhan
2. Zeynep Sualp

9 Yaş
1. Defne Üner
2. Baran Arbak

10 Yaş
1. Olgar Öztürk
2. Şebnem Küçük Akın

Performans 11 Yaş
1. Selçuk Kılıçarslan
2. Umutcan Yamakoğlu

Sosyal 11 Yaş
1. Hüseyin Işık
2. Ata Bayır