Varyete Yaz Sezonuna Hızlı Giriyor

Meyhane mutfağını eğlence ile birleştiren, yüksek kalite hizmet anlayışı ile keyfi, eğlenceyi özgün dokunuşlar ile sunan Varyete Lounge, sezona bomba gibi giriyor. Yeni nesil eğlencenin Bodrum’da ki tek adresi olmayı hedefleyen Varyete, Bayram sonrası açılan turizm sezonunda sahnesinde yer verdiği sanatçılar ve şovlarla sezona hızlı bir giriş yapıyor.

Varyete Yaz Sezonuna Hızlı Giriyor

Varyete Lounge’da her akşam Dj Erbil Ellez, zenne, Oryantal ve dans gruplarının şovları sahnenin asıl sahiplerini beklerken, Varyete misafirlerinin yemeklerine eğlence katmalarına olanak veriyor. 

Yayınladığı her şarkıyla gönülleri fetheden Emre Kaya da, en güzel şarkılarıyla Varyete Sahnesinden sevenleri ile buluştu. Sevenlerini çoşturan Emre Kaya; "Burada bulunmaktan çok mutluyum. Umarım çok güzel bir gece olur" dedi. 

Mayıs ayına misafirleri için dolu dolu bir sahne hazırlayan Varyete Lounge, 14 Mayıs Cumartesi Serhat Mardin, 15 Mayıs Pazar Sakiler, 16 Mayıs Pazartesi İntizar, 18 Mayıs Çarşamba İkilem, 25 Mayıs Çarşamba günü de Koliva’yı sevenleri ile sahnesinde buluşturacak.

Varyete Lounge’da menü ve hizmet politikasında yenilenme ve getirdikleri yeni nesil eğlence konsepti hakkında bilgi veren GD Group Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Dolduran, çok yakında yeni bir mekanla daha Bodrum Eğlence hayatına imza atmaya hazırlandıklarını belirtti. Gültekin Dolduran açıklamasında şunları söyledi;

"Sınırların ve zamanın ötesinde bir ambiyansla Meyhane mutfağını, eğlence ile birleştirdik. A kalite hizmet anlayışımız keyif ve eğlenceyi özgün dokunuşlar ile misafirlerimize sunuyoruz. Müzik ve canlı performanslarla yeni nesil eğlencenin Bodrum’da ki tek adresiyiz. Her gece zenne ve dans gruplarının soluk kesen şovları, DJ showlar, haftanın belli günleri ünlü sanatçıların canlı performansları ile eğlence dünyasında tam anlamıyla görsel şölen sunuyoruz.

Çok yakında Bodrum Eğlence hayatına bir dönem damgasını vuran bir mekanı da yeniden Bodrum’a kazandıracağımızın müjdesini vermek isterim. GD Group olarak yeni nesil eğlenceyi, Bodrum’a kazandırmanın yanında bir zamanlar Bodrum’un simgesi olan mekanları yeniden eğlence hayatına kazandırmanın verdiği mutluluğu hep birlikte yaşayacağız. Ayrıca mekanımızın açık hava olduğunu da belirtmek istiyorum” dedi. 

Salatalar, ızgaralar, zengin meze çeşitleri ve ara sıcakların yanı sıra aperatiflerin yer aldığı özel menüsü, zengin içecek ve kokteyl menüsü ile her talebe cevap veren Varyete Loung, sadece rezervasyonlu müşterilerine hizmet veriyor.