Seramik Atıklardan Heykel Çalıştayı

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı "Seramik Atıklardan Heykel Çalıştayı", Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi işbirliğiyle Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyeleri bahçesinde gerçekleşti.

Seramik Atıklardan Heykel Çalıştayı

Seramik Atıklardan Heykel Çalıştayı; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nden Doç. Dr. Orhan Tekin yöneticiliğinde öğrencileri Goncagül Çetinkaya, Rabia Aysun Dalkılıç, Zeynep Gözen, Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü öğrencilerinden Veli Ergin, Rabia Kertel, Aliye Gülten ile Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Seramik Öğretmeni Sema Sakar ve Mozaik Öğretmeni Ezgi Bal ile Vakıf öğrencilerinin katılımıyla Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyeleri bahçesinde gerçekleşti.

Seramik Atıklarından Heykel Çalıştayı üniversite öğrencileri ve Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencilerinin ortaklaşa çalışmasıyla yapıldı.

Çalıştaya Vakıf Başkanı Numan Balaban, Yönetim Kurulu Üyeleri Sadife Akdolu ve Gözde Ağan katıldı.

Çalıştay sonrası Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Başkanı Numan Balaban tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi katılımcılarına teşekkür belgeleri takdim edildi. Başkan Balaban konuşmasında bu tür etkinliklerin Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencilerinin sanat becerilerinin gelişmesi ve sosyalleşme sürecine büyük bir katkı sağladığına değinirken etkinliklerin devamına ilişkin temennilerini dile getirdi.