VATANDAŞTAN GÜLERYÜZLÜ HİZMETE JEST

Bodrum'da bir trafik kazası sonucu beyin travması geçiren ve sevk edildiği 75.Yıl...

VATANDAŞTAN GÜLERYÜZLÜ HİZMETE  JEST
Bodrum'da bir trafik kazası sonucu beyin travması geçiren ve sevk edildiği 75.Yıl Milas Devlet Hastanesi'nde tedavi edilen 21 yaşındaki Emre Güneş'in babası Yaşar Güneş ve iş adamı 2 arkadaşı tarafından hastaneye 5 bilgisayar bağışlandı.

Biri dizüstü, diğer dördü ise Lcd ekranlı, masaüstü olmak üzere 5 bilgisayar bugün hastaneye teslim edildi.

Aynı zamanda MHP Gümüşlük Belde Teşkilat Başkan Yardımcısı olan Yaşar Güneş'in arkadaşları olan, Osman Demir ve Cengizhan Sancar Milas'a giderek bilgisayarları yetkililere teslim ettiler.

MHP Gümüşlük Belde Teşkilat Başkanı olan işadamı Osman Demir yaptıkları yardım ile ilgili şu açıklamalarda bulundu;

"İnsan hayatı çok önemli. İnsanların buraya geldiklerinde hizmetlerin daha hızlı olması adına, bu bilgisayarların katkısı olacaksa ne mutlu bize. Güzel hizmetlerinin devamını diliyorum" dedi.

MHP Bodrum İlçe Başkan Yardımcısı olan Cengizhan Sancar ise düşüncelerini mikrofonumuza şu şekilde dile getirdi;

"Bir anlamda Bodrum'un yükünü de kaldıran Milas Devlet Hastanesi çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bodrum'daki eksiklikleri Milas Devlet Hastanesi tamamlıyor. Bir kaza sonucu buraya gelen ve beyin travması geçirmiş olan bir arkadaşımıza göstermiş oldukları ilgi ve güler yüzden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bodrum'daki tomografi cihazının arızalı olması nedeniyle Emre Güneş Milas'a sevk edildi. Buradaki hizmet hizmetten, hastaya karşı anlayıştan dolayı kendilerini takdir ediyoruz" dedi.