Yiğit Girgin Görevinden İstifa Etti

Bodrum Otelciler Derneği(BODER) Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Yiğit Girgin, dernekteki görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

Yiğit Girgin Görevinden İstifa Etti

Yazılı bir açıklama yapan Yiğit Girgin, istifası sonrası BODER’in çalışmalarına destek vermek için her zaman hazır olduğunu ifade ederek şöyle dedi;

“BODER Seçimlerinde büyük teveccüh ve desteğinizle, Bodrium Hotel & SPA temsilcisi olarak, bu değerli ekip arasında bulunduğum BODER Yönetim Kurulu üyeliğinden, yürütmekte olduğum Genel Sekreterlik ve yönetim kurulunun bana teveccüh ettiği tüm görevlerimden, kimsenin baskısı olmadan kendi isteğim ve gördüğüm lüzum üzerine 01.02.2023 tarihi itibarı ile istifa ettiğimi bilgilerinize sunarım. 

BODER ve Turizm defterine adımızı güzel bir şekilde yazmış olduğumuzu düşündüğüm bu yüksek tempolu dönemde sizlerle ve tüm turizm paydaşları ile beraber yol yürümek benim için bir onur ve gururdu. Şahsıma göstermiş olduğunuz nazik ilgi, alaka, anlayış, sabır ve diğer her şey için bir kez daha sizlere teşekkür eder, BODER’in çalışmalarında dışarıdan desteğe her zaman hazır olduğumun bilinmesini ister, tüm projelerde başarılar dilerim. Turizm sektörü ve STK'larındaki aktifliğimiz, duruşumuz daha iyi bir bodrum turizmi için şevkle devam edecektir.”

Yiğit Girgin, 1992 yılında kurulan Antalya merkezli Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Bodrum Şube Temsilciliği görevini de yürütüyor.