Yol Tartışmasında İmamı Darp Etti

Bodrum’da Kızılhisarlı Mustafa Paşa Camii İmamı Şeref Aran, yol ortasında tartışma yaşadığı bir şahıs tarafından darp edildi. Şahıstan şikayetçi olduğunu söyleyen Aran darp raporu aldı.

Yol Tartışmasında İmamı Darp Etti

Olay, Kıbrıs Şehitleri Caddesi Emniyet Kavşağı’na yakın bir noktada meydana geldi. Elektrikli bisikletini tamirciden alıp telefonla mesaj yazarak giden imam Şeref Aran’a bir şahıs ‘önüne baksana, kızımı eziyordun’ diyerek seslendi.
 
Çıkan tartışmada şahıs tarafından darp edilen Aran, 112 Acil Sağlık ambulansı ile hastaneye kaldırıldı.
 
Kızılhisarlı Mustafa Paşa Camii İmamı Şeref Aran, yaşanan olayı şu sözlerle anlattı;

“Elektrikli bisikletim tamire vermiştim. Bugün tamirciden aldım. Camiye giderken de mesaj yazıyordum. Önüme gelen kişi, ‘telefonla oynama, neredeyse çocuğun üzerine çıkıyordun’ dedi. Ben de ‘araçta değilim, kenardan geçebilir’ dedim. O da bana ‘bekle 2 dakika senin ifadeni alacağım. Benim kızımdan özür dileyeceksin’ dedi. Ben de ‘senin kızına küfür etmedim, herhangi bir şeyde bulunmadım’ dedim. O da ‘özür dileyeceksin la bilmem ne çocuğu’ dedi. Arkasından motosikletini aldı, ters yönden gelip benim elektrikli bisikletime motosikletle çarptı. Ben sendeledim yere düştüm. Bana bam güm vurmaya başladı. Ben de kalktım, hemen plakasını aldım. Bana ‘plakaya bakma, burada MOBESE var. Kralı gelsin, Emniyet kimmiş lan?’ dedi. Şahsın kızı 3-4 yaşlarındaydı. Benim de kızına karşı herhangi bir çarpmam olmadı.”

Olayın hemen ardından şahsın bulunması ve şikayetçi olmak sonra karakola gittiğini fakat kendisi ile ilgilenilmediğini iddia eden Şeref Aran, “Ben de 112’yi aradım ve ambulans istediğimi söyledim. Ambulans ile hastaneye geldim.” dedi.

Yüzünden darbeler alan Aran hastanedeki müdahalenin ardından darp raporu aldı.