21°
Hava Durumu
Hissedilen : 21.7°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1009 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - GB
Nem : 80%
canlı izle
GENÇ KARATECİMİZ TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU
Tarih: 20/04/2017
Kaynak: Kent Haber
GENÇ KARATECİMİZ TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU
Antalya'nın Kemer İlçesinde gerçekleştirilen Türkiye Minik, Yıldız Karate Şampiyonası’nda mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Karate Takımı sporcusu 14 yaşındaki Gaye Damla Dur Türkiye 2’incisi oldu. Bodrumlu sporcu uluslararası organizasyonlarda milli takım adına mücadele edecek.

Türkiye Minik, Yıldız Karate Şampiyonası geçtiğimiz hafta Antalya'nın Kemer İlçesinde gerçekleştirildi. Oldukça çekişmeli mücadelelere sahne olan şampiyonada 54 kiloda mücadele eden sporcumuz Damla Gaye Dur, Türkiye 2’incisi oldu. Sporcumuz bu başarısıyla uluslararası organizasyonlarda milli takımımız adına mücadele edecek. Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Karate Takımı sporcusu Gaye Damla Dur, duygu ve düşüncelerini Kent Haber’e anlattı. 6 yıldan bu yana yaptığı karate sporunun günlük yaşantısına da olumlu katkıları olduğunu sözlerine ekleyen Damla Gaye Dur, “Karatenin günlük yaşantıma çok güzel etkileri oldu. Daha disiplinli yaşamaya başladım” dedi.

Başarılı sporcunun antrenörü Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu ise şu sözlere yer verdi:

“Antalya’nın Kemer İlçesinde gerçekleştirilen Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası’na 60 ilden 2 bin 250 sporcu katıldı. Bodrum Belediye Bodrumspor Kulübü’nden sporcumuz Gaye Damla Dur Türkiye 2’incisi oldu. Gerçekten büyük bir başarı elde etti çünkü yarışmalar çok çekişmeliydi. Bütün sporcular milli takımda yer almak için kıyasıya mücadele ettiler. Sporcumuzun bu güzel başarısından dolayı büyük mutluluk duyduk. İnşallah bundan sonraki yıllarda bugüne kadar elde ettiğimiz başarıları arttırarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30