24°
Hava Durumu
Hissedilen : 24.1°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1006 hPa
Ruzgar : 7.2 Km/S - Kuzey
Nem : 70%
canlı izle
MİLASLI DAĞCILAR AKVARYUM'DA ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPTI
Tarih: 17/10/2017
Kaynak: Kent Haber
MİLASLI DAĞCILAR AKVARYUM'DA ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPTI
Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile ATÜ ATAK Bodrum, birlikte yürüttükleri bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bodrum’un Akvaryum Koyu’nu temizledi.

Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile ATÜ ATAK Bodrum’un birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği etkinlikte, sadece yürüyerek ya da tekneyle ulaşılabilen Bodrum Akvaryum Koyu’na yürüyen dağcılar, bölgeye bırakılan atıkları ve çöpleri toplayarak doğaya sahip çıktı.

Düzenlenen etkinlik hakkında açıklamada bulunan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Erdoğan, “Daha sağlıklı bir hayat ve çocuklarımıza güzel bir çevre bırakabilmek için her zaman doğayı korumalı ve ona sahip çıkmalıyız. Günümüzde maalesef ki doğanın korunması için gerekli hassasiyet gösterilmemektedir. Yediğimiz ekmekten, içtiğimiz suya kadar her şeyi doğadan karşıladığımızı unutmamalıyız. Doğa bize karşı bu kadar cömertken ona karşı insafsız davranmamalı, doğayı koruma konusunda daha hassas olmalıyız” dedi.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
duyarlı
17/10/2017
olması lazım
kirletmemek temizlemekten daha kolay ve iyi ama ... daha o aşamaya gelemedik...

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30