3 Noktada Kan Bağışı Var
Bodrum’da ilçe merkezi, Akyarlar ve Akçaalan’da kan ve kök hücre bağışı alınacak.
![3 Noktada Kan Bağışı Var](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_63c66dabe34cc.jpg)
Türk Kızılayı görevlilerince kan bağışı alımı sürüyor. Kızılay, azalan kan stokları nedeniyle sağlık durumu imkan veren vatandaşlara kan bağışında bulunma çağrısı yapıyor. Bodrum’un 3 farklı noktasında kan ve kök hücre bağışı alınacak.
Bugün (17 Ocak Salı) 13:00- 19:00 saatleri arasında Bodrum Belediye Meydanı’nda, 18 Ocak Çarşamba günü 13:00-19:00 saatleri arasında Akçaalan muhtarlığı önünde, 19 Ocak Perşembe günü de 13:00-19:00 saatleri arasında Akyarlar muhtarlığı önünde bağış yapılabilecek.
Bağışta bulunmak isteyen vatandaşların kimlikleriyle gelmelerinin yeterli olduğu bildirildi.