Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 04:35:52' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 04:35:52' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=04 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658142

65 Yaş Üstü İçin Denetimler Sıkılaştırıldı

Bodrum’da polis ekipleri, trafik ve sokakta 65 yaş üstü denetimine devam ediyor. Ekipler, evlerinde kalan ihtiyaç sahibi 65 yaş üstü vatandaşların ilaç başta olmak üzere zaruri ihtiyaçlarının giderilmesine de yardımcı oluyor.

65 Yaş Üstü İçin Denetimler Sıkılaştırıldı

İçişleri Bakanlığı'nın yaptığı açıklama ile 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların ikametlerinden dışarı çıkmaları, park, bahçe gibi açık alanlarda dolaşmaları İl İdaresi kanunun 11. Maddesi ve umumi hıfzıssıhha kanunun 27. Maddesi kapsamında sınırlandırıldı. 

Covid-19 virüsünün öldürücü etkisinin en yüksek olduğu bu risk grubundaki vatandaşlar alınan önlemlere riayet etmeyince, polis ekipleri devreye girdi. Ekipler, gün boyunca cadde ve sokaklarda denetim yapıyor, dışarıda gördükleri 65 yaş üstü vatandaşları evlerine gitmeleri konusunda uyarıyor. Ekipler, trafikte de denetimlerini sürdürüyorlar. 

Öte yandan polis ekipleri dışarı çıkma yasağı olan vatandaşların ilaç başta olma üzere zaruri acil ihtiyaçlarını gideriyor.