ABRAMOVİÇ BODRUM'DAN VİLLALAR ALDI

Süper lüks yatıyla sık sık Bodrum'a tatile gelen Rus Dolar milyarderi, kuzenleri...

ABRAMOVİÇ BODRUM'DAN VİLLALAR ALDI
Süper lüks yatıyla sık sık Bodrum'a tatile gelen Rus Dolar milyarderi, kuzenleri ve birkaç yakını için binlerce dolar değerinde tam 12 süper lüks villa satın aldı. Abramoviç villalar için nakit yaklaşık 8 milyon dolar ödedi. İngiliz Chelsea Takımı'nın sahibi Rus İş Adamı Roman Abramoviç, Gümbet'te 5 yıldızlı otellerin arasında yapılan süper lüks villalardan satın aldı. Tuana Evleri'nden önce 10 villa satın alan Abramoviç, daha sonra telefonla 2 villa daha satın alarak, satın aldığı toplam 12 villayı kuzeni ve yakınlarına armağan etti.
Satış Sorumlusu Natali Gürül, 40 konutun bulunduğu site içinde fitness, ortak havuz, müstakil havuz, suquash, sauna, jakuzi, beach, siteye özel plaj, her konuta bir araç yeri sunulan kapalı otopark olduğunu söyledi. Gürül sitenin su ihtiyacının ise artezyenlerden sağlandığını belirtti.
Konutlarda tek daireler 350-400 bin Dolar, dubleks daireler 650-900 bin dolar arasında satışa sunuluyor. Dubleks daireler 220 metrekarede, salon, açık mutfak, misafir yatak odası, şömineler, ebeveyn yatak odası ve 3 tane banyodan oluşuyor. Villalar Gümbet Koyu'nu tepeden gören bir manzaraya sahip. Her odası ve salon manzarayı görüyor.
Satış Sorumlusu Natali Gürül, Abramoviç'in villaları yiğenleri ve yakın çevresi için aldığını söyledi.