AÇIK GÖRÜŞ'TE GÜNDEME GELDİ, HALLOLDU...

Geçtiğimiz ay Kent Televizyonunda katıldığı Açık Görüş programında gelen bir talebe...

AÇIK GÖRÜŞ'TE GÜNDEME GELDİ, HALLOLDU...
Geçtiğimiz ay Kent Televizyonunda katıldığı Açık Görüş programında gelen bir talebe karşı CHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk tarafından söz verilen kitaplar CHP Gençleri tarafından okullara dağıtılmaya başlandı.

Bodrum İlçe Başkanlarının katıldığı Açık Görüş Programı sırasında, gönderilen bir mesaj Selimiye İlköğretim okuluna kitap yardımı yapılması ile ilgiliydi. CHP İlçe Başkanı konu ile ilgili olarak gereğini yapacağını söylemişti. Başkanın verdiği söz üzerine temin edilen kitaplar Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları tarafından Selimiye İlk Öğretim Okuluna teslim edildi.

Selimiye İlköğretim Okulunun kitap ihtiyacını karşılamak için Bodrum CHP Kadın Kolları ve Gençlik Kolları görevlendirildi. Çalışmalar sonucu toplanan, yaklaşık 100 kitap CHP Gençlik Kolları Başkanı Niyazi Atare ve CHP gençleri tarafından okula gidilerek teslim edildi. Selimiye İlköğretim Okulu Türkçe öğretmeni Ayşegül Meriç, okul müdürü Ergun Gür ve müdür yardımcısı Jale Altay tarafından teslim alınan kitaplardan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler. Öğretmenler kitap gönderen ve toplayan, Bodrum'daki duyarlı insanlara teşekkür ettiler.

CHP Gençlik Kolları Başkanı Niyazi Atare, ilçe başkanı Durmuş Ali Öztürk'ün Tv programında yardım sözü verdikten sonra kitapların toplanması ve götürülmesi ile ilgili olarak Kadın ve Gençlik Kollarını görevlendirdiğini belirterek "Yarımadanın her tarafından bu kampanyaya destek geldi. Biz gençler olarak bu görevi gerektiği gibi yapmaya çalıştık ve kitapları teslim ettik. Çok mutluyuz. Bundan sonrada Bodrum köylerindeki okullara da kitaplar toplayarak teslim edeceğiz" dedi.

Konu ile ilgili olarak CHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk "Söz verdik ve gereğini yerine getirdik. Devamı da gelecek" dedi.