AK PARTİ İFTARI MİTİNG YERİ GİBİYDİ!

Bodrum Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen iftar yemeği çok yoğun...

AK PARTİ İFTARI MİTİNG YERİ GİBİYDİ!
Bodrum Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen iftar yemeği çok yoğun bir gerçekleşti.Geçtiğimiz hafta görevi devralan yeni ilçe yönetiminin yaptığı ilk organizasyonda yeni yönetim adeta gövde gösterisi yaptı.

Bodrum Belediyesi kapalı pazar yerinde düzenlenen iftar yemeğine, Muğla Ak Parti Milletvekilleri Ali Boğa ve Yüksel Özden,eski Milletvekili Mehmet Çiçek, Muğla Ak Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, Göltürkbükü Belediye Başkanı Halil İbrahim Kaynar, Bodrum Belediyesi Başkan yardımcıları, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, iş adamları ve vatandaşlardan oluşan yaklaşık 2 bin 500 kişilik bir kalabalık katıldı.Çok sayıda vatandaşın da yer bulamaması sebebiyle geri döndüğü gözlendi.

İftar Davetine katılan Muğla Ak Parti Milletvekilleri Ali Boğa ve Yüksel Özden vatandaşlara yemek dağıttı. İftar vaktinin girmesiyle birlikte okunan iftar duası ile oruçlar açıldı.İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Akif Demiröz, davete katılanlara teşekkür ederek şunları söyledi;

"Bizler Bodrum Ak Parti İlçe teşkilatı olarak Bodrum'u iktidarla buluşturmak için bir yola çıktık ve sizlere diyoruz ki gelin bu yolu hep birlikte yürüyelim, gelin Bodrum'u büyük hizmetlerle, projelerle ve yatırımlarla buluşturalım ve Bodrumla daha çok gurur duyalım" dedi.

Kürsüye davet edilen Muğla Ak Parti Milletvekili Ali Boğa da vatandaşların ramazan ayını tebrik ederek Bodrum'un artık iktidara taşınmasının gerektiğini vurgulayarak şöyle konuştu;

"Hoşgörüsüyle, dayanışmasıyla, kendi düşündüğünü farklı da düşünse birbiriyle kavgasız, gürültüsüz konuşabilen bir kent Bodrum. Artı önümüzdeki dönemde Bodrum'u iktidarla tanıştırmak, Bodrum'u da iktidara taşımak zorundayız. Bu bizim için değil Bodrum'da yaşayan sizler için önemli" dedi.

Milletvekili Ali Boğa'nın ardından sahneye davet edilen Muğla Ak Parti Milletvekilleri Yüksel Özden ise etkinliği düzenleyen İlçe Başkanlığına teşekkür etti. Yüksel Özden, ramazanın birlik ve beraberlik ayı olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi;

"Toplu iftar geleneği çok değerli bir İslam geleneğidir. Birbirimizi görüp selamlaşmamız çok önemli, bunu sağlayan İlçe teşkilatımıza daha da önemlisi bu davete icabet eden sizlere teşekkür ediyorum. Ülkemizde sahip olduğumuz bu güzel atmosfere dünyanın bir çok ülkesinde yaşayan Müslümanlar sahip değil. Çok uzağa gitmeye gerek yok, Suriye'deki, Mısır'daki, Irak'daki Müslümanlar bu Ramazan ortamını yaşayamıyor. Allah bu ülkenin birliğine, dirliğine kast edenlere fırsat vermesin" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Bodrum Ak Parti İlçe teşkilatının kurucularına ve bugüne kadar başkanlık yapanlara plaket verildi.