SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:09:21' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:09:21' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660274

AK PARTİ VE CHP KADIN KOLLARI HEMŞİRELERİ UNUTMADI

12 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle, Ak Parti ve CHP heyetleri Bodrum Devlet Hastanesi...

AK PARTİ VE CHP KADIN KOLLARI HEMŞİRELERİ UNUTMADI
12 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle, Ak Parti ve CHP heyetleri Bodrum Devlet Hastanesi ve Diş Hastanesinde görev yapan Hemşireleri ziyaret etti.

Gün içinde farklı zamanlarda ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp ve Kadın Kolları üyeleri ile CHP İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu ile üyeler karanfiller ve çiçeklerle hemşirelerin gününü kutladılar.

Bodrum Devlet Hastanesinde görev yapan Hemşireleri ziyaret eden heyetler ilk olarak 35 yıldır görev yapan yüksek hemşire Seman Terzi’nin Hemşireler Gününü kutladı. Daha sonra partililer, hastanede çalışan tüm hemşireleri ziyaret etti.

CHP İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu ile üyelerinin ziyareti sırasında, hemşirelerin Bodrum’a yaşadıkları barınma ve ulaşım sıkıntıları gündeme geldi. Yüksek kiralardan ve servis yokluğundan şikayet eden hemşireler destek istedi.

Ak Parti İlçe Başkanı ve beraberindekilerin ziyareti sonrasında konuşan Çiğdem Demiralp ise yaptığı açıklamada, "Hemşirelerimiz gece gündüz demeden mesleklerini büyük bir özveri icra etmektedirler. Büyük bir sabır ve sevgiyle çalışan, ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin bugünlere gelmesine çok önemli katkı sağlayan hemşirelerimizin bu özel günlerini kutluyorum" dedi.