Bıyıklı'ya Ziyaretler Sürüyor...

Geçtiğimiz günlerde CHP Bodrum İlçe Başkanlığı görevine resmi olarak atanan Başar Bıyıklı'ya tebrik ziyaretleri başladı. Bıyıklı'yı ziyaret eden isimlerden biri de Akademia Vakfı Başkanı Özay Kartal oldu. Kartal, İlçe Başkanı Başar Bıyıklı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Bıyıklı'ya Ziyaretler Sürüyor...

Özay Kartal, CHP Muğla Milletvekili Adaylığı için görevinden istifa eden Halil Karahan’ın yerine atanan CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. 

2023 Genel Seçimlerine sayılı günler kala, Başar Bıyıklı’nın başarılı bir süreç yöneteceğine gönülden inandığını ifade eden Kartal, yaptığı açıklamada şunları söyledi: 

“Yeni atanan CHP Bodrum İlçe Başkanımıza hayırlı olsun ve başarı dileklerimi iletmek için bir ziyaret gerçekleştirdim. Kendisine bu çok kritik ve önemli süreçte ayrışmaları engelleyecek, bütünleşmeyi sağlayacak, eski kırgınlıkların, kişisel konuların ön planda olmamasına, partinin bir hedef doğrultusunda bütünleşmesi gerektiğine ve yönetimden de bunu beklediğimize vurgu yaptım. Partimizin bize vereceği bu süreçteki her türlü göreve hazır olduğumuzu, partimize destek olacağımızı, Başar Bıyıklı’nın başarısının partinin başarısı olacağını, partinin başarısının da tüm üyelerin ve tüm halkın başarısı olacağına dair inancımızı ve dileklerimizi ilettik, karşılıklı saygı sevgi çerçevesinde başarılar diledik.”