SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:30:38' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:30:38' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660250

BODRUM’UN ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONLARI…

Bu yıl ikincisi düzenlenen Dünya Çocukları Karate Turnuvası katılan Bodrumsporlu...

BODRUM’UN ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONLARI…
Bu yıl ikincisi düzenlenen Dünya Çocukları Karate Turnuvası katılan Bodrumsporlu karateciler geçen yıl olduğu gibi bu yılda büyük başarı elde ettiler.

Ukrayna, Gürcistan, Kuveyt ve Azerbaycan’ın yanı sıra, Türkiye’nin dört bir yanından 7-14 yaş arasındaki minik karatecilerin katıldığı turnuva 22 Nisan’da başladı. Ahmet Cömert Spor Salonu’nda 2532 sporcunun mücadelesi beğeniyle izlendi.

Şampiyona da Bodrumsporlu karatecilerden Kayra Sezgin Altın madalya, Efe Betselci Bronz madalya, Fırat Çetin Bronz madalya kazanarak Bodrum’un adını bir kez daha uluslararası bir turnuvada duyurmuş oldular.

Teknik direktör Fatih Uzunlulu yaptığı konuşmada, “2532 sporcunun katıldığı bu büyük organizasyonda sporcularımız çok büyük bir başarı kazandılar. Önümüzde birçok uluslar arası turnuva var. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bu önemli turnuvaya katılmamızda bizlere Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın Aytekin Çanakcı’ya ve Pan Pan Ekmekçi’liğe teşekkürlerimizi sunarız” dedi.