DAİRE AMİRLERİNDEN İADE-İ ZİYARET

Bodrum’a yeni atanarak göreve başlayan yeni Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan...

DAİRE AMİRLERİNDEN İADE-İ ZİYARET
Bodrum’a yeni atanarak göreve başlayan yeni Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ergin Sıcakdemir, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Daha önce Bodrum Belediyeler Birliği üyesi belediye başkanlarıyla birlikte, yeni göreve başlayan Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ergin Sıcakdemir’e makamlarında kutlama ve hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon bu kez Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı ağırladı.

Yeni Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ın ziyaretinde Bodrum’un etraflıca ele alındığı samimi bir sohbet gerçekleşti. Bodrum Kaymakamı Dr. Gödekmerdan, öncelikle Türkiye’nin pek çok ilçesinde görev yaptığını ancak ilk kez bir dünya markası olan Bodrum’un temizliğinden son derece etkilendiğini ve Bodrum’un gerçekten Türkiye’nin yüz akı olduğunu gördüğünü ifade etti. Dr. Gödekmerdan konuşmasında, kentine bu kadar hakim ve sahip çıkan bir belediye ve halkla çözülemeyecek hiçbir sorun düşünemediğini, yerel yönetimler olarak bundan böyle kol kola verip, Bodrum’un küçük büyük her sorununun çözümüne Bodrum Kaymakamı olarak aktif destek vereceğini söyledi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ın samimi ziyaretinin kendisini çok etkilediğini söyleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise ancak böylesi işbirlikleri ve pozitif yaklaşımlarla Bodrum’un bilinen sorunlarının kolaylıkla çözülebileceğini, Sayın Gödekmerdan’ın samimi yaklaşımı ile Bodrum’da görev yapan birbirinden değerli Kaymakamlarla da yapılan, Bodrum’un yıldızını daha yukarılara taşımak amacına yönelik çalışmalara büyük katkı sağlanacağına inandığını sözlerine ekledi.