Değişen Hayatlar, Taşınabilen Mutfaklar

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, milyarlarca insanın günlük yaşam alışkanlıklarının ve önceliklerinin de kökten değişmesine neden oldu. Virüsten sakınmak isteyen insanların yaşam tarzlarındaki temel değişikliğin ise kalabalıklardan uzaklaşarak, kendi özel alanlarında daha fazla zaman geçirmek olarak öne çıkıyor.

Değişen Hayatlar, Taşınabilen Mutfaklar

Yaşam tarzı alışkanlıklarındaki tüm bu değişiklikler, günlük hayatta bazı ihtiyaçları da öne çıkarıyor. Bodrum'un önde gelen mutfak- mobilya üretici markası Bodrum Mutfak da, salgın döneminde ortaya çıkan bu ihtiyaçlara yönelik yeni ürünleriyle dikkat çekiyor. Bodrum Mutfak Mobilya Genel Müdürü Mustafa Güneri, yeni normal dönemde tüketicilerin beğenisine sundukları, taşınabilir mutfak modelleri ile ilgili şunları söyledi;

"Bodrum Marine Mutfak, yeni normal düzenden ilham alınarak tasarlandı. Tüm dünyada yaşam alışkanlıklarını değiştiren Pandemi döneminde mutfaklar ailelerin buluşma noktası, yaşama tutunduğu alan, şifayı paylaştığı, hayatı kucakladığı, evlerimizin merkez noktası oldu. Yeni dönemde güven ortamı evlere taşındı ve sevdiklerimizle paylaşacağımız zamanlar için hazırlıklar başladı. 

Artık mutfak hünerlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak ve keyfiniz bölünmeden sohbete devam etmek mümkün. Hayat akışında konforu kaybetmek istemenler için tasarlanan Bodrum Marine Mutfak, bahçe, havuz başı, balkon ya da teraslarınız için tasarlanan açık mekan kullanımına uygun taşınabilir mutfak modelimiz. Değişen mutfak anlayışını modüler hareketli üniteleri ile hayat akışının içine taşıyabilen Bodrum Marine keyif odaklı kurguları başrole taşıyan samimi, rahat ve doğal geçirilen vakitlerin, tebessümle anılacak sohbetlerin vazgeçilmez dekoru oluyor." 

Doğaya yakın olma, sevdiklerimizle açık havada buluşabilme fikrini rahatlıkla hayata geçiren mutfaklar yeni dönemin vazgeçilmez konforunu sunduğuna dikkat çeken Güneri ürünün özellikleri hakkında bilgiler vererek, konuşmasına şöyle devam etti; 

"Bodrum Marine Mutfak, elektrositatik boyalı konstrüksiyonu ve tekerlekli üniteleri ile taşınabilir forma sahip. Evyesinden, akrilik tezgahına, marine su kontrası gövdelerden krom aksesuar tercihlerine kadar yat konseptini tasarımına yansıtan Bodrum Marine Mutfak tamamen açık havada kullanıma uygun olup, dikkat çekici pişirme ünitelerine de sahip.

Trendlerin ve eskimeyenlerin takipçisi olan, farklı fonksiyonları kullanım alanlarında çeşitlendirerek hem tasarımda estetik yakalamayı hem de teknoloji ile entegre, kişiye özel ürünler geliştirmeyi amaç edinen Bodrum Mutfak Mobilya olarak, bir mutfağın sahip olması gereken bütün fonksiyonları içeren mutfak modelleri ile yaşadığınız alana çekicilik katmaya çalışıyoruz" dedi.