Sektöre Öncülük Edecek İşbirliği

Bodrum’un ilk hazır mutfak üretimini yapan Bodrum Mutfak Mobilya, sektöre öncülük edecek bir işbirliğine imza attı.

Sektöre Öncülük Edecek İşbirliği

Aydınlatma armatürleri konusunda uzmanlaşmış deneyimi olan Tepta Aydınlatma ile güçlerini birleştiren Bodrum Mutfak Mobilya, showroom’unda gerçekleştirdiği bir lansman ile işbirliğinin detaylarını aktardı. Bodrum Mutfak Mobilya Kurucusu Mustafa Güneri, TEPTA Genel Müdürü Robi Ebeoğlu, TEPTA Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Danacıoğlu, TEPTA Firma Ortağı ve Satış Direktörü Eytan Ebeoğlu’nun katıldığı lansmana, müzisyen Serkan Çağrı ve ünlü sunucu Mesut Yar’ın da aralarında olduğu iş ve cemiyet dünyasından önemli isimler eşlik etti.

Kişiye özel tasarım ve ürünleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Bodrum Mutfak Mobilya, müşterilerine kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmak adına yeni bir işbirliğine daha imza attı. 

Bodrum Mutfak Mobilya'nın merkezinde yer alan showroom’unda gerçekleştirilen özel davete katılan davetliler, mutfak modellerini ve aydınlatma tasarımlarını inceleyerek yenilikçi modelleri keşfetme fırsatı buldu. 

Lansman etkinliği, eğlenceli bir kokteyl ile devam etti. Davetliler, mutfak tasarımları ve aydınlatma armatürlerinin son trendlerini deneyimlerken birbirleriyle sohbet etme ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakaladı. Ünlü isimlerin katılımıyla renklenen etkinlik, iş dünyası ve cemiyet dünyasının buluştuğu unutulmaz bir geceye dönüştü.

TEPTA ile gerçekleştirilen iş birliğine yönelik detaylı bilgiler aktaran Bodrum Mutfak Mobilya Kurucusu Mustafa Güneri, şunları dile getirdi;

“Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarken, aynı zamanda estetik ve işlevselliği bir araya getiren mutfaklar tasarladık. Tepta Aydınlatma ile başlayan iş birliğimiz de bu hedefimiz doğrultusunda attığımız adımlardan biridir. Yüksek kaliteli aydınlatma armatürleri ve sistemleri ile mutfaklarımızı daha estetik ve fonksiyonel hale getireceğiz Tepta Aydınlatma'nın uzmanlığı ve tecrübesi, Bodrum Mutfak Mobilya'nın tasarımlarına özel bir dokunuş katacak. Birlikte, mutfaklarda estetiği, işlevselliği, dünya markalarına tek bir çatı altında ulaşabilmenin hazzını ve aydınlatmanın büyüsünü bir araya getireceğiz. Bodrum Mutfak Mobilya olarak TEPTA’nın geniş ürün yelpazesini sadece kullanıcılarla buluşturmakla kalmayacağız. İş birliğimiz boyunca her zaman bir adım ötesini planlayarak Bodrum’un önde gelen projelerine özel üretim hizmetini taşıyacağız” dedi.

TEPTA'nın Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Danacıoğlu ise Bodrum Mutfak ile birlikte önemli bir işbirliği yaptıklarını dile getirerek şunları söyledi;

“Çok şey yapacağız. Her şeyden önce Bodrum’da farklı bir aydınlatmanın mantalitesini taşıyacağız. Aydınlatma projesinin ne olduğunu, bir aydınlatmada kriterlerin neler olduğunu, lüksün ne olduğunu, lümenin ne olduğunu, aydınlatma değerlerinin tamamının bir düzde nasıl değerlendirilmesi gerektiğini, renk-mekan birleşimi içerisinde aydınlatmanın insanları nasıl daha farklı bakış açılarına sürükleyeceğini göstereceğimiz çalışmalar hazırlayacağız. İstanbul’daki proje ekibimiz, buradaki projelere de aynı İstanbul’da olduğu gibi destek verecekler. Biz aslında bakarsanız Bodrum’da bütün TEPTA olarak buradayız. Bodrum Mutfak’la birlikte bu işi daha iyi yapmaya yola çıktık ama sadece Bodrum’da değil, Türkiye’nin her yerinde, dünyanın her yerinde biz bu işi Mustafa Bey’le daha fazla geliştireceğiz. Hedef bu.”