SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:36:29' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:36:29' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661080

DENİZİN KIZLARI COŞTU, COŞTURDU

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar Birinci Lig’inde Bodrum’u başarıyla temsil...

DENİZİN KIZLARI COŞTU, COŞTURDU
Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar Birinci Lig’inde Bodrum’u başarıyla temsil eden Yalıkavakspor Hentbol Takımı, Süper Lig yolunda emin adımlarda ilerliyor. Ligin ikinci yarısında yakaladığı ivme ile güçlü rakiplerini tek tek yenerek ardında bırakan Denizin Kızları bu hafta kendi evinde zor bir sınavı daha başarıyla atlattı.

THF Kadınlar 1. Lig 23. Hafta maçları kapsamında kendi evinde Balıkesir temsilcisi Bandırmaspor ile karşılaşan Yalıkavakspor kızları, rakibi ile girdiği mücadelede gösterdiği müthiş performansla tribünlerden alkış aldı. Önümüzdeki maçlarını oynayacakları Rize Pazarspor Kulüp antrenörü Fatma Badoğlu’nun da izlediği maç sonunda Denizin Kızları maç boyu kendilerini alkışlayan taraftarlarını alkışladı.
İlk yarıyı rakibi Bandırmaspor’a karşı 22-5 önde kapatan kızlarımız, ikinci yarıda da rakibi ile arasındaki sayı farkını açarak, maçı 45-14 önde bitirdi. Yalıkavakspor’da maçta takımlarına kazandırdıkları 6’şar golle Elif Yaren Yavuz ve Melisa Bayzit maçın yıldız oyuncuları olurken, İpek Kaya 5, Sevgi Kalyoncuoğlu, Cansu Diren, Ayşe Yavuz ve Buse Matlı da takımlarına dörder gol kazandırdılar.

Yalıkavakspor başkanı Mehmet Esen, ligin zirvesine doğru yürüdükleri bu zorlu yolda Bodrumluların takımlarına gösterdiği ilgiden dolayı da mutlu olduklarını belirtti. Sahada oynayan oyuncular kadar, tribünden yapılan tezahüratların da maçların kazanılmasında büyük rolü olduğunu belirten başkan Esen, bu sene mutlaka çıkmayı hedefledikleri süper lig yolunda herkesin desteğine ihtiyaçları olduğunu da sözlerine ekledi.

Ligin bitimine 3 hafta kala zorlu mücadelelere yelken açan Yalıkavakspor’un bundan sonra oynayacağı maçlar ise şöyle;

PAZARSPOR KULÜBÜ; 15 Nisan Pazar Günü saat 13.00, Ardeşen GHSİM Spor Salonu.

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK. 6 Mayıs Cumartesi Günü Saat 14.00, Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu.

SİVAS BELEDİYE SK. 13 Mayıs Cumartesi Günü, Saat 13.00, Cumhuriyet Üni. Spor Salonu.