Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:15:23' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:15:23' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658334

Dünya Şampiyonası Bodrum'da Yapılacak!

2021 Dünya Optimist Şampiyonası Bodrum’da yapılacak. 

Dünya Şampiyonası Bodrum'da Yapılacak!

2021 Dünya Optimist Şampiyonası Bodrum’da yapılacak. 

Yelkenciliğin en önemli sınıflarından biri olan ve ülkemizde yaygın bir şekilde yapılan optimist sınıfının 2021 Avrupa veya Dünya Şampiyonasına Bodrum'da ev sahipliği yapmak adına Türkiye Yelken Federasyonu'na resmi adaylık başvurusu tamamlamıştı. Başvuruda, her iki şampiyonanın Bodrum’da yapılması önerildi. Yapılan oylama sonunda Çin, Venezuela ve Letonya'dan aday olan kentleri geride bırakan Bodrum oldu. 

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“2021 Dünya Optimist Şampiyonası Bodrum Belediye Bodrumspor yelken kulübünde. Türkiye'den tek aday olarak katıldığımız oylamada Çin, Venezuela ve Letonya ile yarıştık ve kazanan Bodrum oldu. Bu gurur Bodrum Belediyesi Bodrumspor'un, Türkiye'nin. Büyük bir işi, bir ilki başardık. Emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyorum.”