Elindeki Palayla Korku Saçtı!

Bodrum’da kendisine satış yapmak istemeyen market işletmecisi ile tartışma yaşayan bir kişi, bir süre sonra market önüne elinde bir palayla gelerek korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Market sahibi karakola giderek şahıstan şikayetçi oldu.

Elindeki Palayla Korku Saçtı!

Olay, dün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi Gazderesi Caddesi üzerinde meydana geldi. Bölgede yaşamını sürdüren K.A., cadde üzerindeki markete gitti. Aralarında daha önceden anlaşmazlık olduğu öğrenilen K.A.'ya, istediği ürünleri satmayan market işletmecisi F.Ü., tartışmaya başladı.

F.Ü.'nün marketten alış veriş yapmasına izin vermemesi üzerine K.A. sinirli bir şekilde marketten ayrıldı. 5 dakika sonra yanında kız kardeşi olduğu halde elinde bir pala ile tekrar marketin önüne gelen şahıs, elindeki palayı sallayıp marketçiyi dışarı çağırdı. Taraflar market önünde tartışma yaşarken, mahalle sakinleri de büyük bir korku ile yaşanan tartışmayı izledi.

Görgü tanıklarının iddiasına göre K.A. ve kardeşi marketçiye hakaretler yağdırdıktan sonra olay yerinden ayrıldı. Market işletmecisi F.Ü., karakola giderek K.A. ve kardeşinden şikayetçi oldu.