Eski Eşlerin Tartışmasına Kan Bulaştı!

Bodrum’da bir kişi çocuklarını göstermediği iddiasıyla boşandığı eşinin işyerine gelince ortalık karıştı. Eski eşi bu iddiayı yalanlarken, çıkan kavga güvenlik kameraları ve vatandaşların cep telefonu görüntülerine yansıdı. Kavga anları çevrede korku ve panik yarattı. Kavga sırasında K.Ç., kesici-delici aletle 2 yerinden hafif şekilde yaralandı.

Eski Eşlerin Tartışmasına Kan Bulaştı!

İlçede yaşamını sürdüren 2 çocuk babası K.Ç., bir arkadaşı ile birlikte Cevat Şakir Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde faaliyet gösteren eski eşi N.R.’nin ortağı olduğu güzellik merkezine geldi. Burada yaşanan kısa süreli tartışma, işyeri çalışanları ile K.Ç. arasında tekme tokat kavgaya dönüştü. İşyeri içinde başlayan kavga daha sonra dışarı taştı. Tarafların kavgası bir süre işyeri önünde de devam etti. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle kavga sonlandırıldı. Olayda K.Ç. yaralandı. Olay anı ise işyerinin güvenlik kameraları ve vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı. 

Taraflar, kavga sonrası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek birbirlerinden şikayetçi oldular.
 
“UZAKLAŞTIRMA KARARI VAR!”

Olayla ilgili Kent Haber’e açıklamada bulunan N.R., eski eşi K.Ç.’nin uzaklaştırma kararı olduğunu ifade ederek şunları söyledi;

“Biz onunla 3 yıldır ayrıyız ama resmi olarak geçen Ocak ayında boşandık. Olayın olduğu gün ilk önce telefon açıp çocukları dışarı gezmeye götüreceğim bahanesiyle sorun yarattı. Sonra uzaklaştırma kararı olduğunu bildiği halde dükkana geldi, herkese saldırdı, olay çıkardı, tehditler savurdu. 2 çocuğumuz var, velayetleri bende. Çocukları görüp görmemekle ilgili herhangi bir sıkıntısı yok. Kendisinden şikayetçi oluyorum. Zaten uzaklaştırma kararı var, ayrıca hukuksal savaşımız var” dedi.

K.Ç. ise çocuklarının kendisine gösterilmediğini iddia ederek şöyle konuştu;

“Bizim niyetimiz kavga etmek değildi. Kavga etmeye gitmedik. Çocuklarımı göstermedikleri için gittim. Oradaki çalışanlar benim kim olduğumu, hangi amaçla gittiğimi bilmiyorlar. Doğal olarak koruma çabasıyla benimle kavga ettiler. Kolumda tornavida yarası var. Sırtımda da bıçakla olduğunu düşündüğüm bir yara var. Ben gerekli ifadeleri verdim. Kamera kayıtları da incelenecek. Bundan sonrası mahkemede. Ben adalete güveniyorum" dedi.