Eskiyeni, Sağlık Vakfı’nda Konser Verdi

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında, "Eskiyeni" müzik grubu Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı'nda konser verdi.

Eskiyeni, Sağlık Vakfı’nda Konser Verdi

Farkındalık yaratmak adına düzenlenen etkinlik Vakıf Başkanı Numan Balaban, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Önder ev sahipliğinde Turgutreis Jandarma Asayiş Koordinasyon Timi, Bodrum Belediyesi Özel Kalemi Kemal Apaydın ve Milas Elele Rehabilitasyon Merkezinin katılımıyla gerçekleşti. 

Vakıf Başkanı Numan Balaban konuşmasında "Hepiniz hoş geldiniz. Sizlere bakınca Vakfımızın ailesinin ne kadar büyük olduğunu daha da iyi anlıyorum, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında çok güzel etkinlikler düzenlemeye çalışıyoruz. 10 Mayıs Salı günü Bodrum'da, "farkındalık" yaratmak adına, kortej yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. 11 Mayıs'ta Bodrum Belediyesi'nin düzenlediği Victoria's Gümüşlük At Çiftliği'nde etkinliğe davetliydik. Kıymetli grup üyeleri Dilek Yılmaz, Selim Mumcuoğlu, Gündüz Saka'ya, etkinliğimizde pamuk şeker ve macun ikramlarımıza sponsor olan gönüllülerimiz Coşkun ve Nesrin Çiftçioğlu'na, bugün etkinliğimize katılan herkese geldiğiniz ve Vakfımızı desteklediğiniz için teşekkür ediyorum." dedi. 

Vakıf Başkanı Numan Balaban ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Önder ile Onursal Başkan Bilgin Özseker, etkinlikte emeği geçen "Eskiyeni" müzik grubu üyelerine, Çoskun ve Nesrin Çiftçioğlu çiftine teşekkür belgelerini takdim etti.

Konserde Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencileri, veliler, gönüllüler ve vakıf dostları "Eskiyeni" müzik grubunun şarkılarıyla keyifli dakikalar geçirdi.