FLAŞ.SON DAKİKA…YAPI MARKET YANIYOR!

Konacık’ta faaliyet gösteren Koyuncuoğlu Yapı Markette saat 11:00 civarında yangın...

FLAŞ.SON DAKİKA…YAPI MARKET YANIYOR!
Konacık’ta faaliyet gösteren Koyuncuoğlu Yapı Markette saat 11:00 civarında yangın çıktı. Olay yerinde bulunan Kent Haber muhabirinin bildirdiğine göre Yapı Marketten yoğun dumanlar çıkıyor. Market yangınına İlk etapta Konacık ve Ortakent itfaiyesinin müdahale ettiği yangına daha sonra Bodrum ve Turgutreis belediyesine ait itfaiye ekiplerinde müdahale etti.Market içerisinde mahsur kalan olup olmadığı henüz bilinmiyor.Marketten çıkan yoğun siyah bulutlar bölgeyi kaplamış durumda.Market içerisinde boya ve kimyasalların patladığı ve yangının yanda bulunan benzin istasyonuna sıçrayabileceği ifade ediliyor.Yangından çıkan alevler 15 metre yüksekliğe kadar ulaşıyor.

Görgü tanıkları yangın alanının cehennem yerine döndüğü ve karadan yapılacak müdahale ile çok zor söndürülebileceğini, mutlaka havadan müdahele yapılması gerektiğini ifade ediyorlar.Son alınan bilgiye göre havadan müdahale için helikopter istendi.İşyerinin tamamının yanmakta olduğu bildiriliyor.

Şuanda yangına havadan müdahale ediliyor. Yangın sırasında bir kişinin dumandan zehirlendiği ve tedavi altına alındığı, başka bir yaralı ve market içerisinde mahsur kalanın olmadığı söyleniyor.Yapı marketin önünde park halindeki 5-6 aracın yangında zarar gördüğü ifade ediliyor.Yangın nedeniyle çevrede geniş güvenlik önlemleri alınırken, market çevresinde bulunan iş yerleri tedbiren boşaltıldı.

AYRINTILAR GELİYOR...