Gamze’nin Annesi; Kızımı Öldürmüşler!

Bodrum’da yatağında ölü bulunan ve Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopside boyun kemiğinde kırık tespit edilen 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu'nun anne ve babası gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Gamze’nin Annesi; Kızımı Öldürmüşler!

Önceki gün Mazı Mahallesi Çocuk Mezarlığı mevkiinde ailesi ile birlikte yaşayan 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu, annesi tarafından yatağında hareketsiz halde bulundu. Yardım istenmesi üzerine sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Yapılan incelemede genç kızın yaşamını yitirdiği tespit edildi. 

BOYNUNUN KIRILDIĞI ORTAYA ÇIKTI!

Olay yerine gelen jandarma ekipleri konuyu detaylıca araştırmaya başladı. İlk ölü muaynesinde boyun kısımında kızarıklıklar olduğu görülen Gamze’nin kesin ölüm nedenin belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Adli Tıp'ta yapılan incelemede korkunç gerçek ortaya çıktı. Gamze’nin boynunun kırılarak öldüğü tespit edildi.  

Raporun çıkmasının ardından jandarma ekipleri harekete geçerek Gamze’nin ölümüyle ilgili anne T.S ve baba M.H.S.'yi gözaltına aldı. Anne ve baba, ifade işlemlerinin ardından Bodrum adliyesine sevk edildi. 

 

Gamze’nin annesi T.S.,adliye girişinde dikkat çeken açıklamalar yaptı. T.S, adliyeye girişinde gazetecilerin sorusu üzerine, "Kızım nasıl öldü hiçbir fikrim yok. Benim hakkımın aranmasını istiyorum. Ben yatağında ölü buldum. Birileri çocuğumu öldürmüş. Gelinimden ve annesinden şüpheleniyorum. Başkası da olabilir." iddiasında bulundu.

Öte yandan genç kızın cenazesinin Bodrum Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü morgundan henüz alınmadığı öğrenildi.

Muhabir: Hamdi Yörür