Genç Liderler, Devir Teslim Yaptı

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bodrum Şubesi’nde devir teslim töreni yapıldı. Yeni dönemin başkanı Berfu Yalçın oldu.

Genç Liderler, Devir Teslim Yaptı

Bodrium Otel’de düzenlenen devir teslim törenine dernek üyeleri ile çeşitli STK’ların temsilcileri katıldı. Törende konuşan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Senatörü Şerife Yasemin Öz, “Bu değerli derneği teslim aldınız ve inşallah daha iyi yerlere götüreceksiniz. Emanete sahip çıkıp daha sonra Bodrum’daki gençlere teslim edeceksiniz.” dedi. 

2023 yılı dönem başkanı Süleyman Tercan, dönem boyunca yürütülen faaliyetleri anlattı, emekleri geçenlere teşekkür etti. Konuşmaların ardından devir teslim töreni yapıldı. 

Derneğin 2023 Dönem Başkanı Berfu Yalçın, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle anlattı;

“Bu anlamlı günde yanımda bulunan dostlarıma çok teşekkür ederim. 7 yıl boyunca bu dernekte görev aldım. Bu dernek sayesinde kendimi çok geliştirdim. Eğer kendinizi geliştirmek ve lider olmak istiyorsanız bu dernek tam size göre. Dernekte projelerimiz devam edecek. Direktörlüğünü yaptığım Turuncu Pati ve İyilik Köprüsü projeleri halen devam ediyor. Daha başka çalışmalarımız da olacak. Bu yolu benimle beraber yürüyecekleri için yönetim kurulundaki arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”

Gecede JCI Bodrum Şubesi’nin Geleceğe Tohum At projesinde ürettiği tohumlar, davetlilere hediye edildi. 

Berfu Yalçın başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor;
Kerem Sarp - Sekreter
Buse Tercan - Sayman
Şükrü Özar -  Büyüme ve Gelişmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Utku Kurtuluş -  İş Dünyasından Sorumlu Başkan Yardımcısı
Selin Can - Bireysel Gelişim ve Motivasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı
Melih Aya - Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı