Gösteriye Yoğun İlgi Vardı...

Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu öğrencileri, “Bir Aydınlığın Adıdır Mustafa Kemal” adlı gösterinin dokuzuncusunu sergiledi.

Gösteriye Yoğun İlgi Vardı...

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının neler yaptıklarının video gösterimiyle anlatıldığı gecede ayrıca halkoyunları gösterileri de yer aldı.

Yaklaşık 200 öğrencinin sahneye çıktığı gösteride Karadeniz, teke, zeybek, Trakya, halay yörelerinin yanı sıra çeşitli danslar sunuldu.

Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’ndeki gösteriye Bodrum Belediyesi Başkan Vekili Emel Çakaloğlu, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Aldal, okul müdürü Emin Geçin, okulun hayırseveri Gülümser Danacı ve öğretmenler ile veliler katıldı. Kültür merkezinin tamamen dolu olduğu gecede video gösterimi ve öğrncilerin gösterileri katılanlara duygusal anlar yaşattı.

Gecenin sonunda gösteriyi hazırlayan okul öğretmenleri İlkem Karaçiçek ve Ayla Danacı Taşkan’a çiçek takdim eden Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Aldal, emeği geçen herkese teşekkür etti.