200 Öğrenciden Dans Gösterisi

Bodrum’da faaliyet gösteren Sunu Akademi Dans ve Spor Kulübü’nün yaklaşık 200 öğrencisi, yılsonu gösterisi sundu.

200 Öğrenciden Dans Gösterisi

Sunu Akademi Dans ve Spor Kulübü bünyesinde ritmik cimnastik, bale, modern dans gibi çeşitli disiplinlerinde eğitim gören 4-18 yaş arası yaklaşık 200 öğrenci, yıl boyunca edindiği deneyimlerinin Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen yılsonu gösterisi ile sundu. 

Sunu Event’in profesyonel gösteri ekibinin de sahne aldığı yeni yıl gösterisine yoğun ilgi vardı. Öğrencilerin gösterisi, aileleri tarafından ilgiyle takip edildi. Gösteri öncesi tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. 

Sunu Akademi Dans ve Spor Kulübü sunucusu Kutay Yalçıntan, gösteride yaptığı konuşmada 2023 yılının kulüp için çok iyi geçtiğini ifade ederek şöyle konuştu;

“2023 senesi akademimiz adına çok verimli geçti. Sizlere söz verdiğimiz gibi çocuklarımızın ve eğitmenlerimizin emekleriyle kupalar kazandık. Dans Sporları Federasyonu Türkiye Şampiyonasına ve Türkiye Jimnastik Federasyonu Türkiye Şampiyonası’na katılarak 13 adet 1'incilik 5 adet 2'ncilik ve 3 adet 3'üncülük kupaları ile yetinmeyerek geçtiğimiz Kasım ayında federasyon kupasında yine 13 adet 1’incilik, 5 adet 2’ncilik, 3 adet 3’üncülük kupası kazandık. Ve son olarak Slovenya Avrupa Show Dans Şampiyonası’na katılıp bunun sonucunda da 17 milli sporcuyu ülkemize ve güzel Bodrumumuza hediye ederek 2023 yılını gururla kapatmış olduk.”