GÜMBET KAVŞAĞINDA KAZA, 2 YARALI

Önceki gün akşam saatlerinde bir motosiklet sürücüsünün yolun karşısına geçmeye...

GÜMBET KAVŞAĞINDA KAZA, 2 YARALI
Önceki gün akşam saatlerinde bir motosiklet sürücüsünün yolun karşısına geçmeye çalışan yayaya çarpması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana geldi.

35 SAL 46 plakalı motosikletin sürücüsü Savaş Ay, Bodrum Merkezi istikametine doğru seyir halindeyken yolun karşısına geçmeye çalışan Metin Bayraktar’ a çarptı. Çarpmanın etkisiyle yaya bir yana, motosiklet ve sürücüsü bir tarafa savruldu.

Çevredeki vatandaşlar hemen kaza yerine koşarak yaralılara yardım etti ve 112 ilk yardım servisine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ambulanslar yaralılara olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra, Bodrum Devlet Hastanesine sevk etti.

Olay yerine gelen Trafik ve Asayiş ekipleri de kaza hakkında soruşturma başlattı. Bu arada kaza mahalline gelen 112 ilk yardım ambulansının telsizden 2. bir ambulans istemesi üzerine çok kısa bir zaman içinde olay yerine 3 farklı özel hastaneye ait ambulansın gelmesi dikkat çekti.

Bodrum Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan motosiklet sürücüsü Savaş Ay ve yaya Metin Bayraktar’ın hayati tehlikelerinin olmadığı öğrenildi.