İYİ NİYETİ BAŞINA DERT OLDU

Bodrum’da ardı arkası kesilmeyen hırsızlık olaylarına önceki gece bir yenisi daha...

İYİ NİYETİ BAŞINA DERT OLDU
Bodrum’da ardı arkası kesilmeyen hırsızlık olaylarına önceki gece bir yenisi daha eklendi.

Hırsızlık olaylarının yoğun yaşandığı bölgelerden birisi haline gelen Gümbet mahallesinde bir kadın yoldan geçen bir aracı zorla durdurunca olanlar oldu. Aracın önünü kestiği ve yardım istercesine sürücüyü durdurduğu öne sürülen kadın yapacağını çok zaman geçmeden yaptı.

Aracın kapılarını açan araç sürücü Osman Demirel yardım için durduğunu ancak cüzdanının çok kısa bir sürede çalındığını söyledi. Olayın şokunu üzerinden atamayan Demirel, bayanın kendisini bulunduğu yerden başka bir yere götürmesini istediğini ancak kendisinin Bodrum’u bilmediği için götüremeyeceğini söylemesi üzerine kadının deliye döndüğünü söyledi.

Kadının kendisine hakaretler ve küfürler ettiğini söyleyen Demirel, kadını araçtan indirdikten kısa bir süre sonra cüzdanın cebinde olmadığını fark ettiğini ifade etti.

Olay yerine gelen polis ekipleri bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyerek kadının eşkâli doğrultusunda arama çalışması yaptı.

OLAY SANİYE SANİYE GÜVENLİK KAMERASINDA

Bu arada olay çevredeki bir güvenlik kamerasınca saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde kadının araca bindiği ve bir süre sonra araç sürücüsüyle kavga ettiği görülüyor. Kadın daha sonra araçtan inerek hızlı bir şekilde olay yerinden uzaklaştığı görülüyor.