İYİ Parti Çalışmalarına Hız Veriyor

İYİ Parti’nin “Millet bizi çağırıyor” sloganıyla gerçekleştirdiği büyük kurultayının ardından, İYİ Parti Bodrum Teşkilatı da çalışmalarına hız verdi.

İYİ Parti Çalışmalarına Hız Veriyor

Ülke genelinde olduğu gibi Bodrum’da da iyilik hareketi başlatacaklarını ifade eden partililer, kış boyunca Bodrum’da yaşayan vatandaşları ziyaret edip dertlerini dinleyecek. Ziyaretlerine basın kuruluşlarından başlayan partililer, ilk olarak Kent Medya Grubu’nu ziyaret etti. 

İlçe Başkanı Nevzat Kanber’in yansıra ilçe yönetim kurulu üyesi Tayfun Dinç ile belediye meclis üyeleri Hülya Aşkın, M. Onur Şahbaz, Erkan Özşeker ve İsmail Uslu'nun katıldığı ziyarette, heyete, Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz ve başkan yardımcısı Asiye Poyraz ile Kent Tv'de Açık Görüş programını hazırlayıp sunan Ayhan Ongun ev sahipliği yaptı.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan İlçe Başkanı Nevzat Kanber, pandemi koşulları ve yaz sezonu nedeniyle ilçede siyasi çalışmaların bir ölçüde sekteye uğradığını ifade ederek, önümüzdeki dönemde sahada daha yoğun bir çalışma ortaya koyacaklarını ve toplumun tüm kesimleriyle yakın temas içerisinde olacaklarını söyledi. Bu kapsamda ziyaretlerine basın kuruluşlarından başladıklarını dile getiren Kanber, şunları söyledi;

“İYİ Parti Bodrum olarak bir iyilik hareketi başlatıyoruz. Kış sezonu boyunca Bodrum’un genelinde vatandaşlarımızı ziyaret edeceğiz, dertlerini dinleyeceğiz. Genel Başkanımız Meral Akşener’in de direktifleriyle, ‘Millet bizi çağırıyor’ sloganıyla halkımızın içinde olacağız. Bodrum İYİ Parti olarak bugün ilk ziyaretimizi Kent Medya Grubu’na yaptık. Oğuz Poyraz ve Ayhan Ongun’la birlikte meclis üyelerimiz, yönetimdeki arkadaşlarımızla yerel ve genel siyaseti değerlendirdik. Başlatacağımız hareketle bundan sonra vatandaşlarımız Bodrum İYİ Parti’yi hep sokaklarda görecek” dedi.

Yaklaşık 1,5 saat süren ziyarette Bodrum yerel siyasetindeki gelişmeler, yarımadanın genel sorunları ve çözüm yolları konusunda görüş alış-verişinde bulunuldu.