SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 17:58:49' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 17:58:49' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=17 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661134

İzmir Turizm Fuarı Yaklaşıyor

Bu yıl 8-10 Aralık tarihleri arasında 16.’sı gerçekleşecek TTI İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi’nde 150 m2'lik Bodrum standı kurulacak. Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Belediyesi desteği ve BODTO organizasyonu ile kurulacak Bodrum standına tüm Bodrumlu işletmeleri davet ederek, “Bodrum standı hepimizin sloganımızı bu sene de yaşatıyoruz. Üyelerimizden isteğimiz Bodrum standına gelerek iş toplantılarını burada yapmaları.” dedi.

İzmir Turizm Fuarı Yaklaşıyor

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, TÜRSAB desteği ile İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık ortaklığında düzenlenen 16. TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi, dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini ağırlamaya, uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri yeniden buluşturmaya hazırlanıyor. 

8-10 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda B holünde 150 m2’lik alanda Bodrum standı kurulacak. Stantta bu yıl Agro-turizm konusunu işleyeceklerini belirten Başkan Kocadon, tarıma dayalı turizmin bölgede geliştirilmesi gerektiğine dikkat çekerek katıldıkları her mecrada bunun tanıtımı yapacaklarına dikkat çekti. “Tüm üyelerimizi ve Bodrum severleri standımıza bekliyoruz. Umuyorum ki bu yıl fuar katılımımızı olumlu geri dönüşlerle tamamlarız.” diyen BODTO Başkanı desteklerinden dolayı Bodrum Belediyesi, TÜRSAB Bodrum BTK, BODER, Bodrum Denizciler Derneği ve diğer STK’lara teşekkürlerini sundu. 

TTI İzmir; ticari ve yatırım fırsatlarının yanı sıra etkinlikleri, söyleşileri ve özel olarak oluşturulan "Sağlık turizmi" ile "Kruvaziyer turizmi" alanlarıyla da dünya turizm trendlerini fuarizmir'de bir araya getirecek. TTI İzmir Hosted Buyer Programı dahilinde davet edilen 200 kişilik alım heyeti; oteller, acenteler, genel turizm ve sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren her türlü katılımcı firmayla yüz yüze görüşüp ticari iş anlaşmaları gerçekleştirme fırsatı bulacak.