Jeff Bezos Yeniden Bodrum’da

Dünyanın en pahalı ve en lüks yatlarından biri olan 'Flying Fox', Bodrum koylarını geziyor. Lüks yatın içerisinde dünyanın sayılı zenginlerinden Amozon'un sahibi Jeff Bezos’un olduğu iddia edildi.

Jeff Bezos Yeniden Bodrum’da

Geçtiğimiz günlerde Kumbahçe açıklarına demir atan 'Flying Fox' isimli milyon dolarlık yat, Bodrum'un koylarını teker teker gezdi. Daha sonra Gökova Körfezi'ne giden lüks yatta dünyanın sayılı zenginlerinden olan Jeff Bezos'un olduğu bildirildi. Mavi yolculuğa çıkan Jeff Bezos 'Flying Fox' isimli ultra lüks yatla tekrar Bodrum'a geldi. Yalıkavak açıklarına demir atan yat, ilgi odağı oldu.

Jeff Bezos 2 yıl önce de 'Flying Fox' isimli süper lüks yatla Ege ve Akdeniz kıyılarını gezmişti. Yaklaşık 1 ay boyunca Bodrum başta olmak üzere Marmaris, Fethiye, Datça ve Gökova'yı gezen Jeff Bezos Bodrum'a hayran kalmıştı. 

GÜNLÜĞÜ 600 BİN EURO

Bir Alman firmasına ait olan ve günlük kirasının 600 bin Euro olduğu öğrenilen 'Flying Fox' adlı ultra lüks yatın değeri ise 100 milyon doların üzerinde. Cayman Adaları bayraklı 136 metre uzunluğundaki yatın üzerinde bulunan 10 milyon dolarlık helikopter ise dikkatlerden kaçmadı. 2 helikopter pisti olan 5 katlı ultra lüks yatın içerisi ise mini bir sarayı andırıyor. İçerisinde 10 VIP salon, 1 ana süit bulunan yatta, 22 kişi konaklayabiliyor. Lüks yatta, sinema salonu, yüzme havuzları, restoran, SPA salonu, spor salonu, sauna, hamam ve 2 eğlence salonu da bulunuyor. Cennet koyuna demir atan ve arka kısmında bulunan su sporları malzemeleri denize çıkartılan yatın içerisinde kimlerin olduğu ise merak konusu oldu.