Kaza Üstüne Kaza!..

Bodrum’da gün içinde farklı noktalarda kazalar meydana geldi.  Neredeyse tamamı dikkatsizlik ve trafik kurallarına uyulmaması nedeniyle oluşan kazalar, şans eseri maddi hasarlarla atlatıldı.

Kaza Üstüne Kaza!..

İlk kaza sabah saatlerinde Bodrum Belediye Meydanı’ndaki Merkez Taksi önünde yaşandı. Bir motosikletle bir aracın çarpıştığı kazada yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırıldı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. 

İkinci kaza ise Bitez Dönel Kavşağı civarında yaşandı. Turgutreis istikametinden Bodrum’a gelen bir TIR, otomobil ve kamyonetin çarpışması sonucu zincirleme trafik kazası yaşandı. Kaza TIR ile kamyonetin arasında kalan otomobil ağır hasar alırken kaza maddi hasarla atlatıldı. 

Aynı saatlerde Turgutreis merkezinde meydana gelen bir kazada da anayola çıkmaya çalışan bir hafif ticari araç ile anayolda seyreden bir otomobil dikkatsizlik sonucu çarpıştı.

Dördüncü kaza ise Konacık Jandarma Kavşağı’nda yaşandı. Kazada bir kamyonetle 2 otomobil çarpıştı. O kazanın hemen arkasında bir kaza daha meydana gelirken kazada yaralanan bir kişi, kendi imkanlarıyla hastaneye gitti. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.