SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:01:09' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:01:09' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660295

KOCADON’DAN GANGAM STYLE SHOW…

Son günlerin popüler şarkısı Gangam Style dansı modasına Bodrum Belediye Başkanı...

KOCADON’DAN GANGAM STYLE SHOW…
Son günlerin popüler şarkısı Gangam Style dansı modasına Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da uydu.

Önceki akşam engelliler için düzenlenen geceye katılan Kocadon, engellilerle birlikte yaptığı Gangam Style dansı ile renkli görüntüler verdi. Dünya Engelliler günü nedeni ile engelli vatandaşlara ve ailelerine Bodrum Aksa otelde yemekli ve müzikli bir gece düzenlendi.

Slow müzik eşliğinde yemek yiyen engelli öğrenciler daha sonra çalınan şarkılarla gönüllerince dans ederek eğlendi. Geceye Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demiröz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire ve Yaklaşık 200 engelli öğrenci ve aileleri katıldı.

Bodrum belediye başkanı ve Bodrum Kaymakamının konuşmalarının ardından eğlenmeye başlayan engelli öğrenciler saatlerce pistten inmedi. Engelli öğrenciler daha sonra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u sahneye çağırdı. Öğrencileri kırmayan Kocadon engelli öğrencilerle çifte telli oynayıp, zeybek gösterisi yaptı. Ardından son zamanlarda bütün dünyada fenomen olan Gangam Style dansı yapan Bodrum Belediye Başkanı Kocadon renkli görüntüler verdi. Dansı ile birlikte büyük alkış toplayan Kocadon protokol masasına da Gangam Style dansı yaparak gitti.

Gece geç saatlere kadar süren yemekte doyasıya eğlenen engelli çocuklar ise güzel anılarla otelden ayrıldı.