LİMANI KİM YAPTI '

Yaklaşan genel seçimlerle birlikte siyasette iyice ısınmaya başladı . Siyasi partillerde...

LİMANI KİM YAPTI '
Yaklaşan genel seçimlerle birlikte siyasette iyice ısınmaya başladı . Siyasi partillerde seçim startı verilmesinin ardından milletvekilleri de seçim bölgelerinde sık sık görünmeye başladı.
Yapılan çalışmaları seçmenlere anlatan vekiller vatandaşın da kafasını iyice karıştırdı. Akparti Milletvekili Seyfi Terzibaşıoğlu ,seçim bölgesinde yapılan çalışmaları uzun uzun anlatırken başta Gemi Yanaşma İskelesi olmak üzere Bodrum için yapılan birçok yatırımda imzaları olduğunu söyledi.
Hal böyle olunca sürekli olarak gündeme gelen "Gemi Yanaşma İskelesini kim yaptı'" tartışması da yeni bir boyut kazanmış oldu. Bodrum Belediye Meclisi'nde sık sık tartışma konusu olan, "siz yaptınız, biz yaptık" tartışmalarına milletvekilleri de katılmış oldu.
Yalı ve Gümüşlük Beldeleri'nde Parti binası açılışı yapan Ak Parti Muğla Milletvekili Seyfi Terzibaşoğlu, Ak Parti hükümeti ile Türkiye'nin istikrarı yakaladığını iddia ederken," Paramız değerinin kazandı. Ülke düzlüğe çıktı.Ak Parti yine tek başına iktidara gelecek" dedi. Terzibaşıoğlu hükümetin icraatlarını anlatırken, işten çıkartılmak istenen bir grup postacı yanına gelerek yardım istedi.