Mavi İçin 450 Kilometre Dolaştı...

Bodrum’da 18 Mart tarihinde kaybolan köpeğini bulmak için Yarımadayı didik didik arayan Özgür Öztürk, köpeğini bulana 1000 TL ödül verilecek.

Mavi İçin 450 Kilometre Dolaştı...

Konacık Mahallesi’nde yaşamını sürdüren Öztürk çiftinin 7 yaşındaki dişi Boxer cinsi köpekleri ortadan kayboldu. 5 günden beri Yarımada’nın her yerinde “Mavi” isimli köpeği arayan Öztürk ailesi, güvenlik kameralarını da incelemeye aldı. 

Köpeği bulanan 1000 TL ödül vereceğini ifade eden Özgür Öztürk, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Konacık Mahallesi’nde oturduğumuz sitede 18 mart’ta kayboldu. Hiçbir iz yok. 7 yıldan beri bahçede durur, hiç böyle bir şey olmamıştı. Normal şartlarda evi terk etmez. Çalındığını düşünüyoruz. Güvenlik kamerası kayıtlarını inceliyoruz. Ama birisinin götürdüğünü düşünüyorum. Her yerde arıyorum gezmediğim yer kalmadı. Bodrum’da 450 kilometre yol yaptım. Hiç durmadım. Eşim 3,5 aylık hamile. Duygusal olarak etkilendi. Köpeği bulana 1000 TL ödül veriyorum. Boxer cinsi. Bu türleri bebek bakıcısı diye geçiyor. Sol tarafında kalp şeklinde kahverengi lekesi var. Bir tane köpek dişi var, digeri yok. Kırmızı tasması vardı. Adını bilir, akıllıdır.”