SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:11:13' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:11:13' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660241

Mazı'da Zehirleme Vakaları Arttı!

Mazı’da 2 köpek ile 4 tavuğun zehirlenerek öldürülmesi, vatandaşları çileden çıkarttı. 

Mazı'da Zehirleme Vakaları Arttı!

Mazı’da 2 köpek ile 4 tavuğun zehirlenerek öldürülmesi, vatandaşları çileden çıkarttı. 

Bodrum’un Mazı Mahallesi’nde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce önce 2 köpek zehirlenerek öldürüldü. Bir süre sonra 4 tavuğun daha zehirlendiği öğrenildi. 

Son zamanlarda Mazı’da sık sık zehirlenme vakalarının yaşandığını dile getiren Berrin Akyüz adlı Mazı sakini, “Önce komşumun köpeği kayıptı. 2 gün 2 gece onu aradılar. Daha sonra taşların arasında ölü bulundu. Dün de diğer arkadaşımın evinde beslediği bir kurt köpeği vardı. Yanından bir dakika ayırmazdı. Başka bir sokaktan bir arkadaşı ile beraberken köpek yerden bir şey almış yemiş. 5 dakika sonra hayvanın ağzı köpürmeye başlamış. 10 dakika sonra da ölmüş. Yine bir başkasının tavukları öldü. Artık içimiz yanıyor” diye konuştu. 

Mazı’ya sonradan yerleştiğini söyleyen Akyüz, “Biz Mazı’ya güzel şeyler yapmak istiyoruz ama bizim köpeklerimiz öldürülüyor” dedi.