Müzede Çocuk Atölyeleri Başlıyor…

Bodrum Deniz Müzesi'nde, 2022-2023 eğitim öğretim yılındaki hafta sonu atölyeleri başlıyor.

Müzede Çocuk Atölyeleri Başlıyor…

Bodrum Belediyesi Bodrum Deniz Müzesi, çocuklar ve gençlerin sosyal ve kültürel gelişimlerinin yanı sıra ideal bir ortamda zihinsel, bedensel, duyuşsal, bilişsel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek amacıyla “Hafta Sonu Çocuk Atölyeleri” gerçekleştiriyor. İlk atölye, 12 Kasım saat 13.00’te denizci düğümleri olacak. 

Kasım ayından Mayıs ayına kadar devam edecek atölyeler, her ayın ilk iki haftası düzenlenecek. Denizci düğümleri, Kolaj Denizin, İlk Sualtı Sergim, Müzede 3 Gece, Deniz Ressamı gibi başlıklarla yapılacak atölye öncesinde veya sonrasında müze uzmanları ile birlikte ücretsiz müze gezileri yapılacak. 

Bodrum Deniz Müzesi’nden yapılan açıklamada “Atölyeler hakkında detaylı bilgi almak www.bodrumdenizmuzesi.org internet adresi, Instagram/bodrumdenizmuzesi_ hesabı takip edilebilir. Atölyeler hakkında daha detaylı bilgi almak ve katılım sağlamak için 0 252 316 33 10 ve 0 553 188 30 40 numaralarından ön kayıt yaptırılması veya Bodrum Deniz Müzesinde aktif olarak kayıt oluşturulması gerekiyor.  Randevusuz veya ön kayıtsız atölyeye katılım gösterilemiyor. Müze çocuklar ve gençler ile buluşmak için sabırsızlanıyor.” denildi.